Wpis z mikrobloga

40-45k PLN, benzyna, jak najbardziej bezawaryjny, wygodny , jak najmłodszy samochód dla Pana 55+. Raz na jakiś czas trasa 1000km, na co dzień małe miasto. Moc przynajmniej te 150KM, żeby na trasie jakoś jechało. Biorę po dwieście i słucham Państwa :) #motoryzacja
  • 26
@Nolej: wiem, ze szukałeś benzyny, ale ja przez chwile do czynienia mialem z dieslem 5cyl 170 coś koni. Fajne autko, ale mialo 30tys przebiegu wiec nie wiem jak z awaryjnoscia, w Polsce mało popularne. Lexus IS mniejszy niz GS i tanszy, tez slyszalem o nim dobre opinie. A jak nie chcesz premium to tak jak Ci ktos radzil honda. Z reszta bardzo duzy wybór, bo wiekszosc aut jest w miare udanych.
@Nolej: No tak, masz racje z pugiem. Jakbym mial jeszcze czegos szukac poza Honda to nie wiem, moze mondeo? tam byl mocny benzyniak chyba od volvo. 159 pod koniec produkcji miala tez jakas dobra benzyne. Mazda 6?
@Nolej: jeśli chodzi Accorda to szykuje się że za 45k to relatywnie Stary będzie. W związku z wycofaniem z Europy te auta są droższe niż powinny byc.
Z drugiej strony 3/4 europejskich benzyn 2009-2012 to syf :(