Wpis z mikrobloga

Mircy, jaka konsola stacjonarna jest najcichsza?

Mam obecnie PS4 fata (tego bez błyszczącego fragmentu obudowy), Xboxa 360 Slim i Wii w pierwszej wersji. Szczerze mówiąc najwyższą kulturą pracy (najcichszy napęd CD i wiatraki) charakteryzuje się Wii. Konsole stoją blisko łóżka, na którym śpi różowy bo często gram nocami. Niedługo rodzina się powiększy i głośna konsola mogłaby budzić małą.

Myślałem na kupnem Switcha i WiiU. Xbox One raczej odpada przez bibliotekę gier. PS4 trochę słabo byłoby upgrade'ować tylko przez hałas. Ale jeśli to pomogłoby... Zabawa w pasty termoprzewodzące i PC-ty odpadają.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc ;)

#konsole #nintendo #nintendoswitch #playstation #ps4
  • 15
@Veyn: ja mam Slimke PS4 i dwójke maluchów, co prawda konsola stoi w salonie ale... co najwyżej muszę pilnować czy młody mi się nie obudzi sam z siebie ;) żyłowałem w Horizona przez 60h i nie zauważyłem słynego odkurzacza.
@Veyn: ps4 pro jest podobno strasznie głośne. Ludzie zachwalają slimkę. Ja rozebrałem fata, wyczyściłem, zmieniłem pastę i słychać różnicę ale jak odpalę coś bardziej wymagającego to wraz piętro niżej słychać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Veyn: niestety pod tym katem pro to techniczne gowno (jak zreszta wszystko co Sony projektuje) wiec nawala jak #!$%@?. Wiec albo xbox one x (mała biblioteka, wtf? A sprawdzałeś czy tak tylko #!$%@? powtórzone plotki?) albo switch.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Veyn: a będziesz grał na słuchawkach? Film z różowym też będziecie oglądali z nausznikami?

Mam 4 dzieciaków, normalnie oglądam filmy, gram na konsoli, jak trzeba to ryknę na psa, który pomyli hol z kuchnią.

Nie mówię, że konsola z charakterystyką dźwięku odkurzacza jest dobra, przestrzegam tylko przed fiksacją na temat ciszy w domu.

A różowy będzie marudził do końca życia.