Wpis z mikrobloga

@Strus a Ty myślisz, że ja o tym nie wiem? No zobacz, jakoś inni producenci potrafią dorzucić 8GB RAM-u, o wiele więcej pamięci i mieszczą się w cenie do 3k, dziwne, nie? ;)
W Apple płaci się też dużo za logo i taki jest fakt, i można pod tym względem porównywać iPada, MacBooka czy nawet Maca Pro, czy iMaca.
To, że odkopią dawną funkcję i wprowadzą, zaleją tym, że tego jeszcze
  • Odpowiedz
@MisiekD: XD jakoś producenci tirów potrafią dorzucić więcej kół niż Ferrari, a do tego jest w nich więcej miejsca i większy silnik xDDD co ty w ogóle porównujesz xD
  • Odpowiedz
@blackmaul tak się składa, że technologia smartfonów jest niemalże identyczna. Wiele części jest nawet od tych samych producentów. Apple ma w zasadzie swój procek, swoją pamięć i Taptic Engine, to głównie tyle. A Ty porównujesz tira do osobówki? No gratuluję. To jak tak porównywać stacjonarkę do tableta.
  • Odpowiedz
@MisiekD: pisze o tym, ze #!$%@? ze iphony nie maja 8 GB ramu, a kosztują więcej niż 3k xD #!$%@? tam w wydajny software, to liczby na podzespołach mają być jak najwyższe. O płaceniu za logo w wypadku MacBooków nie będę się nawet wypowiadać xD
  • Odpowiedz
@blackmaul no i z czym tam masz problem? Myślisz, że pamięci, które stosuje Apple są droższe, dlatego stosują ich mniej? Nic z tych rzeczy. Stosują ich mniej, a wg mnie to jest "żydostwo", teraz właśnie widać jak w iPX wywala aplikacje z multitaskingu w porównaniu do konkurencji, a w dodatku kosztuje więcej jako całość. IPhone broni się tylko lekkim systemem i niezbyt zaawansowaną obsługą (brak wielu ustawień, personalizacji), dlatego chodzi płynnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: a no to jeszcze dodam ze podobno nokia swojej nakladki teraz nie daje i jest to czysty android. No i pewnie powiesz ze zawsze mozna wgrac inny rom ze inne romy waza pewnie i po te 800mb a ja powiem komu sie chce w to #!$%@? po to kupuje sie telefon zeby producent zapewnial wsparcie OS, a z tego co widze android powoli upodabnia sie do ios
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka tłumaczę, że to jest rozmiar partycji. Tak jak masz dysk C w komputerze i ma 100GB, a sam system waży ~20GB. Tak samo to wygląda na smartach z Androidem. A to, że producent tyle zarezerwował? To już proszę wonty do producenta, a nie do ststemu. Ja mam 2,34GB. Być może przyczyniło się do tego wsparcie Treble.
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka że co? Android do iOS? No teraz to pojechałeś. Myślisz, że skróty na pasku fo WiFi, BT, GPS kto miał wcześniej? Apple z iOS czy Google z Androidem?
No sam sobie odpowiedz. Większość rzeczy jest zerżnięta z Androida, choć wielu temu mocno zaprzecza. Po podaniu argumentów nagle rozmowa się wyjaśnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: zarezerwowane jest 10gb dla systemu co pewnie nie jest odosobnionym przypadkiem. Wgl porownanie tego do dysku systemowego gdzie na dysku systemowym mam mozliwosc zapisaywania plikow czy wgl ingerencje w to xD Jednyna funkcja w jakies android przebija ios to #!$%@? zasobow telefonu stad pomimo #!$%@? w kosmos specyfikacji telefony z and maja tendencje do ciencia sie
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka no niestety mało wiesz jak myślisz, że tylko android ma tendencję do przycinania się. Poużywaj startch iP, zwłaszcza z ios11 to zobaczysz czy jest tak pięknie. A teraz ciekawostka - iPhone też ma odosobnioną partycję na system, tylko, że iOS jej nie pokazuje. A pobrany nowy iOS przez ota ląduje na partycji /var, czyli tam gdzie dane użytkownika, więc zajmuje przestrzeń na dane.
  • Odpowiedz