Wpis z mikrobloga

  • 18
#wislakrakow Wojtkowski przyszedł do nas bo Junco przedstawił mu i jego managerowi wizję Wisły stawiającej na młodzież. Na tę chwilę, jeśli nic się nie zmieni w podejściu sztabu szkoleniowego, żaden obiecujący grajek nie da się już na to nabrać.

Dajmy w końcu spokój Boguskiemu i Brożkowi i chociaż sprawdźmy ile warci są Kolar, Balaniuk, wspomniany Wojtkowski czy Halilovic.

Szczerze mówiąc wolałbym żeby chociaż jeden z nich odpalił niż, miejsce gwarantujące puchary - na tę chwilę 'na wyrost'. A w dodatku cały paradoks w tym, że mam dziwne wrażenie iż grając powyższymi bylibyśmy i tak ich bliżej niż stawiając na starą gwardię.
  • 9
@snow: Ja myślę, że Boguś musi grać z uwagi na jakieś wewnętrzne porozumienie. Jak grał Brożek to Boguś mógł siedzieć, jak Brożek przestał grać to Boguś gra. Zaczęło się to od tego słynnego konfliktu w szatni i kolacji na której mieli sobie coś wyjaśnić.
@Gennwat
@demoos
Frankowski bazował na boiskowym sprycie, umiejętności ustawiania się itd. Cos jak Inzaghi ;) (zachowując proporcje) który też grał do starości. Brozek w dużej mierze bazował na dynamice i fizyczności i jak tych cech zabrakło... Jest jak jest.