Wpis z mikrobloga

0
4 dnia peklem i czuje sie jak smiec xD
myslalem ze pojdzie latwo a zdalem sobie z dniem dzisiejszym sprawe ze to chyba jednak uzaleznienie i trzeba podejsc do tego na powaznie, bo mam dosc codziennie czuc sie ospalym i zamulonym i nie miec na nic ochoty jak jakas #!$%@? ciota
z #!$%@? sam sobie bym w tym momencie #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
jakies artykuly/filmiki ktory moglby pomoc w obrzydzeniu sobie walenia niemca po kasku? ¯\_(ツ)_/¯

po serii 11/0/0/3 nie mam przynajmniej problemu z zasypianiem, ale wciaz czuje sie przez caly dzien #!$%@? glodem i nic sie doslownie nie chce

#nofapchallenge
  • 8
@janonejm: przede wszystkim musisz wyeliminować nudę i mieć samozaparcie. Jeżeli bierze ochota to wstajesz i wychodzisz z domu. Spacer, bieganie, sport, motyka i słońce, łopata i piasek, siekiera i ogień. Cokolwiek, byle zagłuszyć myśli i pokusę. I tak jedziesz dalej. Nie możesz wyjsć? Idź do kuchni, zrób obiad na nastepny dzień, naostrz noże, poukładaj talerze, odkurz dom. Dalej masz chcicę? Jak już musisz siedzieć przed kompem to nie przeglądaj bezmyślnie internetu
@Queltas masakra. To są święte słowa i idealna recepta na wyjście z tego gówna... Musiałem 2 lata się męczyć by dojść do tego pomysłu a szukałem czytałem przeglądałem net aby znaleźć wielce receptę na nałóg. Niestety przełamanie swojej strefy komfortu nie tylko pomoże ci w nałogu a także poukłada w sprawy zaległe
@WeChooseToNofap: @Queltas: skasowalem fb, insta, snapa, badoo i wszystkie tego typu massmedia, bo od samego poczatku challenge'a, wszystkie moje upadki byly spowodowane jakimis fotkami rozowych z wypietym dupskiem i wtedy brala chcica, masakra jakas, patrzec na kazda rozowa jako worek na sperme. nienawidze pracowac na etacie i miec kogos nad soba i pracuje w domu, mam za duzo wolnego czasu a gdy wlaczam wciagajace gre, to sie jeszcze bardziej zamulam