Wpis z mikrobloga

Potrzebuje małej informacji dot. sytuacji drogowej (wykonanie wyjazdu), w związku z uszkodzeniem auta ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Sytuacja miała się tak, wieczorkiem (ciemno ( ͡ ͜ʖ ͡) ) musiałem zatankować autko. No zdarza się... auto też człowiek i napić się musi.
Zajeżdżam na stację, tankuję, płacę, dziękuję, wychodzę i odjeżdżam.
Do tego momentu wszystko było po staremu.
Ze stacji wyjazd elegancko (powiedzmy), nakaz skrętu w prawo, trzymam się prawej części drogi (wyjazdu) i się stało..... "Bum" i "trzask" autkiem. Okazało się, że przejechałem przez kawałek rowu.
Człowiek pewny, że wyjazd skonstruowany jest tak, aby umożliwić łatwy wjazd na drogę "pod kątem", a tu tylko 90 stopni ().

Zdjęcie informacyjne w załączeniu.

Czy traktować to w ramach swojej własnej głupoty? Czy może trzeba coś z tym zrobić drogą papierkową, np. z właścicielem drogi?
Zapewne nie byłem pierwszym, który poznał się bliżej z tym uskokiem.

Miejsce: Maps_Google

#motoryzacja #uszkodzenie #wypadek #takasytuacja
kozi966 - Potrzebuje małej informacji dot. sytuacji drogowej (wykonanie wyjazdu), w z...

źródło: comment_T8CYV8S1eP0scdsUCtq7KDDPi5ZN7I6O.jpg

Pobierz
  • 6
@kozi966: generalnie po przeczytaniu pomyślałem że tych ludzi do reszty #!$%@?ło i o wszystko chcieli by odszkodowania ale jak zobaczyłem fotę z załącznika to zdębiałem, jeszcze dodać do tego noc... zdecydowanie nie jest to prawidłowo oznaczone i jeśli tylko masz siły to walcz o swoje