Wpis z mikrobloga

Dostałeś pewnie blokade kosztów, z powodu dobicia ogromnego rachunku. ʕʔ

Orange ma darmowe WiFi calling na kazdym urzadzeniu powyzzej androida 4.0. Dzwoniac identyfikujezz sie numerem, wystarczy sciagnac aplikacje i mozesz nosic przy sobie nadajnik w postaci hotspota z lokalnym prepaidem. Przez wificalling mozesz dzwonic na polskie numery za darmo wtedy, tajlandiia to polaczenia miedzynarodowe. (Orange nie ma czesto zasiegu w pomieszczeniach wiec dla niektorych wazne info)

Jesli dostajesz
@Jamniczek97 yop, umknal mi ten fakt. Smsy z specjalnych jednak dochodzs...

A ile masz na koncie? Polaczenie ROAMING w Orange moze byc traktowane niekoniecznie jako nsliczanie sekundowe, czesto jest tak ze pierwszs minute placisz po dokonaniu polaczenia a potem napieprza Ci sekundowe albo 0,5 minuty. Z Biedronki dostajesz sms bo wedle kontraktu ponosi ona koszta za Twoj roaming.

To naliczanie to po to zeby jeb,,,a c ludzi na pocztach
  • 0
@Jamniczek97
@Anger

W mojej ofercie mam tylko jedną usługę roamingu, zaden tani czy drogi itp. W dżungli też nie mieszkam ( jeszcze) ;). Zasięg mam pełny we wszystkich miejscach których jestem. Lokalny prepaid będzie prawdopodobnie dziś zakupiony, ale tylko żeby mieć neta, nie na dzwonienie. W grudniu byłem w Maroku i tam było wszystko ok. Od tego czasu nie zmieniałem nic z telefonem ani z moimi usługami czy coś
@handballer nie zawolalem na gorze, wybacz ta porazke,

Zaraz ogarne regulamin swiadczenia uslug pod tym wzgledem

a połączenia głosowe wykonane oraz odebrane w roamingu w ramach Stref 2-5 Orange nalicza opłatę co 1 minutę, za każdą rozpoczętą minutę
połączenia, z wyłączeniem Strefy 3, w której opłaty za połączenia głosowe wykonane ze Strefy 3 naliczane są od momentu wybrania numeru.

Juz
@Anger: 50 zeta mam na koncie. Smsy dochodzą ale tylko z bramek w necie, jakieś oferty promocyjne, ceny roamingu itp. Ale jak ktoś z moich kontaktów wyśle to nie dochodzi. Ale ogolnie to nie jest ważne, bo ja i tak siedzę tylko na wifi, więc skontaktować się z kimś przez maila, messengera itp nie ma problemu. Tylko dziwi mnie to że w Maroku nie miałem z połączeniami żadnego problemu i od
handballer - @Anger: 50 zeta mam na koncie. Smsy dochodzą ale tylko z bramek w necie,...

źródło: comment_bxSiYhnzkIAfsHwdj3pkhf3TKqtctvZW.jpg

Pobierz
@handballer Dzisiaj wylatuje do Tajlandii, na początku kilka dni w Bangkoku a potem szukam jakiejś wyspy z ograniczoną liczbą turystów i czystą wodą (we wschodnio południowym kierunku), nadała by się? ( ͡º ͜ʖ͡º)