Wpis z mikrobloga

@onionhero
@aka472 Masz dodatkowo jeszcze ea access gdzie masz dostep to gier ea
Nfs madden nba i jeszcze troche taka fifa 18 bedzie dostepna chyba dopiero w kwietniu. Dodatkowo tanszy abonament na uslugi multi i o wiele lepszy pad, chyba ze.masz dlonie jak 13 latek albo jakis chinczyk to pad od ps4 bedzie ci pasowal jednak rozstaw pada.jest lepszy i bardzie intuicyjny na xbox zreszta sam masz xeona ( ͡º ͜
@Kalypsoo Ale EA Access nie umywa się do tego, co robi M$. Chociażby Sea of Thieves - wchodzi do Game Pass w dniu premiery. Poza tym Halo, Forza, Gearsy - najlepsze gry dostępne od ręki. PlayStation ma dużo fajnych exclusivów, ale Sony obsrało się na miętowo, jak Microsoft zarzucił taką bombę.
@aka472 wiem ze sie nie.umywa napisalem dodatkowo, szkoda ze m$ tak polecial.w #!$%@? z polskim rynkiem bo wiekszosc z braku konkurencji kupila konsole od skośnookich kolegów. Jakie forzy maja być? Horizon też?
@Kalypsoo: O przepraszam, myślałem, że Horizon 2 jest, ale jednak nie ma żadych Forz. Z drugiej strony jeszcze, ja żałuję trochę kupna Xboxa, bo mam mocny PC, i niestety na Xboxa nie ma exclusivów praktycznie, więc się tylko kurzy X. Ale jako jedyny sprzęt do grania, jak najbardziej w porządku. A Xbox One X już w ogóle - na niczym w tej cenie nie da się pograć w 1440p, poza X.