Wpis z mikrobloga

@GuziQ czego oczekiwales ( ͡º ͜ʖ͡º) typ ma bana i to dlugiego, hajs sie nie zgadza wiec szybka reklama z konta rozowego ( ͡º ͜ʖ͡º) Atencjometr rosnie, wszyscy zapominaja o #rozdajo. Tak chyba jest w przypadku wielu reklam na tym tagu, post znika lub jest zapomniany po jakims czasie.

@WhoNext: to po co ustala się godziny losowania na godzinę w której tej osoby nie ma... Nie wspominając, że losowanie miało być 03.03 o 20:00, mamy dzisiaj już 05.03, a posty na wykopie są wbijane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiadomo fejm musi się zgadzać (°°
@yoreciv szkalowanie tez jest pewna forma przypomnienia ( ) a to chyba w gestii rozdajacego/reklamujacego sie jest to by pamietac ( ͡º ͜ʖ͡º) ale co ja tam wiem, jestem tylko zwyklym wypokowym alkoholikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhoNext: owszem, jest w mojej kwestii ;) Niemniej wyjątkowo się usprawiedliwię - miałam od cholery rzeczy do ogarnięcia, bo urodziny organizowałam i przy całym rozgardiaszu po prostu zapomniałam. Myślę, że patrząc na to, ile z Perlem rozdaliśmy na wykopie, to nazywanie nas oszustami jest lekko przesadzone :)
@GuziQ nie pilnuję wpisów Perla, nie wypowiem się za niego, ale jak będę z nim gadać później, to w jego imieniu odpiszę. Na tę chwilę mogę jedynie obiecać, że jak tylko wrócę do domu, to rozlosuję te zaległe rozdajo. Sprawdziłam też swoje ostatnie rozdajo i faktycznie też raz zapomniałam losować, oczywiście to również przeprowadzę i przepraszam za tę sytuację.

@daaniel121 ale to nie mogło być ani u mnie ani u Perla :)
@yoreciv rozumiem, ale no już nie piłem do Twoich postów tylko ogólnie razem z Perlo, bo w swoim poście wypowiedzialas się o Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mówiłem, każdemu może się zapomnieć, ważne by na końcu jednak nagroda poszła
@GuziQ: @WhoNext: Od @Perlo
"Ludzie robilem na wykopie ze 100 rozdajo, z 10 pizz rozdalem, mase kluczy i innych rzeczy, a Wy mi wypominacie ze ze 2-3x moze zapomnialem wylosowac? Pisze moze, bo nawet nie chce mi sie tego sprawdzac (ostatnie losowanie moje na pewno nie zrobione bo w miedzyczasie wylapalem bana) Zeby kazdy tak "oszukiwal" w rozdajo to byloby pieknie. btw @WhoNext nie wiem co ma ban na wykopie
@Perlo widze, ze zapominasz co to lenny face i do czego sluzy, ale ok. Skoro chcesz na powaznie to prosze ( ͡º ͜ʖ͡º) Mozesz i pierdyliard razy robic rozdajom, w dupie to mam, ale nie zrzucaj winy na nas ze ci to wypominamy. Hurr durr rozdalem tysiac razy wiec moge nie rozdac kilka, jak w ogole smiemy śmiec ci to wypomniec ( ͡° ʖ̯ ͡
@WhoNext: @GuziQ: Od Perlo "Dobra, faktycznie troche olalem temat i powinienem 100% rozdawac, zaraz naprostuje sprawe, poszukam gdzie ominalem i rozdam zalegle rzeczy. No moge przeprosic jedynie, mam tyle spraw na glowie ze czesto mi sie zapomni bo dla mnie to rozdajo to kolejna #!$%@?, mase rozdaje tez na swoim fb itd ale to w sumie zadne wytlumaczenie, zaraz poprosze yoreciv zeby zawolala wygranych w tamtych wpisach co podaliscie i
@Perlo i mogles tak od razu ( ͡º ͜ʖ͡º) a nie robic z siebie pokrzywdzonego choc to nie my zawalilismy, jedno rozdajo pewno nikt by nie zauwazyl, ale kilka to jak widac samo wyszlo z czasem nie wiadomo kiedy. Twoj rozowy rozwiazal ta sprawe szybko, bezbolesnie i jak najbardziej prawidlowo. Bierz przyklad z niej ( ). Ide szukac kolejnych afer (