Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Zostałem zainspirowany wpisem jednego użytkownika tego serwisu i wpadłem na pomysł, żeby okleić seicento kumpla karteczkami. Z tej okazji organizuje #rozdajo i przedstawiam mój plan ( ͡ ͜ʖ ͡)
Niestety ze względu na wysoki koszt inwestycji doszedłem do wniosku, że zorganizuje zbiórkę pieniędzy. Obliczyłem, że na oklejenie pojazdu będzie potrzebne około 35 000 karteczek. Jedna karteczka to około 20 gr, więc jak łatwo policzyć będę potrzebował ok. 7000 zł. Do tego potrzebuje statywu (ok 40zł), żeby nagrać jego reakcję, jak zobaczy swoje auto. Ponadto potrzebna będzie mi kamera (nie znam się, pewnie ok 2500zł + karta pamięci ~150zł), oraz ekipa nagrywająca (szwagier mówi, że ogarnie to z kumplami za 450zł). Środki, które pozostaną mi z tego przedsięwzięcia (pewnie będzie ich niewiele, bo to drogie przedsięwzięcie jest i muszę odpalić sobie prowizję, żeby się opłaciło) przekażę na Centrum Leczenia Zakoli.
Co do rozdajo, to do tego zorganizuje oddzielną zbiórkę. Jeśli uda mi się zebrać 500 zł, to zamówię na adres zwycięzcy małą Margaritę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Potem podam numer mojego konta bankowego, na które możecie wpłacać pinionszki, z tytułem przelewu "karteczki", bądź "rozdajo".
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w zabawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #pdk #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_KRuce6wMEM5Y2MGGSrNi1TTvbDroXwId.jpg
  • 22