Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpada ketchup Roleski (Markowy) z 1582 głosami (46,5%). Wybór zapewne jest teraz cięzki, ale napewno któryś smakuje gorzej! Także do dzieła! A jutro widzimy sie w finale ketchupowym! I przepraszam, że tak późno, ale że tak powiem, troche mi sie zapomniało! Miłęgo wieczorku!
Chcesz byc wołany przy nastepnym wykreslankowym poście - kliknij w plusa (dzięki!)
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
Dodam też tag związany #ketchup
oba-manigger - Witam. Tym razem odpada ketchup Roleski (Markowy) z 1582 głosami (46,5...

źródło: comment_qurxPVH7zmeZS3BFdPNVTNtH6vsjQrmY.jpg

Pobierz

Który najgorszy z tej trójki?

  • Kotlin 45.1% (1831)
  • Heinz 15.9% (647)
  • Hellmanns 39.0% (1583)

Oddanych głosów: 4061

  • 69
  • Odpowiedz
@oba-manigger: heinz-zre go do kazdej parowki.Emigrowalem.Teraz czuje sie panem zycia.Stac mnie.Kazdy kawalek kielbachy jest dokladnie maczany w tym nadketchupie.Kiedy ta slodycz rozplywa mi sie w gebie to rozmyslam o polakachcebulakach ,ktorych nie stac na ten luksus.
  • Odpowiedz
Pamiętam Kotlina sprzed 3-4lat, był super. Potem zmienili recepturę i nie dało się tego jeść, już madero z biedry był lepszy. (potem też zmienili recepturę) Jestem zdziwiony, że zaszedł tak daleko.
  • Odpowiedz
przypominam tylko że heinz ma tak małą zawartość pomidorów, ze nie może być nazywany keczupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a wszystkie 3 najlepsze keczupy w polsce już odpadły: roleski, fanex vii i pudliszki... no cóż, wypok w formie xD
  • Odpowiedz
@oba-manigger: przez chwile wątpiłem w ten ranking kiedy widziałem ze jest w nim Tortex - odpustowy syf z budy ze spleśniałego zapiekankami, w cenie 10 zł za 10 kg, dla ludzi przyzwyczajonych do picia gazowanej wody z farbką i cukrem. PODZIWIAM jeżeli ktoś potrafi powstrzymać odruch wymiotny przy wąchaniu, nie podam ręki jeżeli ktoś ma w domu.
  • Odpowiedz
No i pięknie widać że ilość zrzędzenia i narzekania w komentarzach ma się nijak do wyników głosowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) najgłośniej krzyczą ci co maja najmniej do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: to świadczy tylko o tym jak ułomni ludzie są na wykopie xD niby taka elyta ho ho ho ale po głosowaniu na keczupy, czekolady itd widać, że zwyczajny plebs bez smaku i godności człowieka xD
  • Odpowiedz