Wpis z mikrobloga

@kulaty tego co lezy w szpitalu od roku? Chyba żyjesz w odrealnionym świecie xD Porównujesz dziadka Neuera ktory możliwe ze nie bedzie bronił w kadrze do Ter Stegena który ma świetną forme i ratuje dupe Barcelonie w tym sezonie. XDDD
@Eoon: ty no to świetny jest ten Ter Stegen skoro dopiero poważna kontuzja Neuera może mu dać szansę na występ w jakimś poważniejszym meczu kadry xDDD
@kulaty jak nie masz nic madrego do powiedzenia to siedź cicho ;) Rozumiesz, że wykrzesanie czegoś wiecej od tych wysrywów przekracza twoje możliwości?
a ja pamiętam jak mecz Barcelony z Arsenalem nazwano "Barcelona vs Almunia"


@Shatter: to był ten mecz gdzie skończyło się 2:2 po bramkach Zlatana? A w drugim meczu Arsenal dostał 4:0?
@Eoon: a co mam mówić typowi który ter stegena uważa za równego Neuera? W ogóle widać buraku że kultury dyskusji to ty z domu nie wyniosłeś, won na czarno bo spam mi tylko robisz
@kulaty #!$%@? ile mam pisac? Jak siedzisz jeszcze w 2014 roku czy którymś tam w twojej glowie to nie zawracaj mi dupy. O kulturze dyskusji pisze gosc ktory po za "xD" nie ma nic do powiedzenia. Mentalna gimbaza, brak argumentów to sie nie udzielaj.