Wpis z mikrobloga

#strimi #steem #steemit

Chciałem się zarejestrować w reanimowanym po raz kolejny Strimi...
Super pięknie, podałem login, podałem telefon, dostałem kod, nie dostałem maila.
Brak możliwości ponownej rejestracji, bo telefon już "przypisany", brak możliwości przypomnienia hasła,
brak kurde czegokolwiek.
Strimi takie "piękne" albo ja taki ślepy i opcji nie widzę.
Podstawowa funkcjonalność zdaje się leży i kwiczy.
  • 22
@defoxe: no ale tak, troche smieszne, bo powinna być jakaś automatyczna autoryzacja tez nie wiem dlaczego az tyle to trwa. moje pierwsze konto było aktywne po 4 godzinach ale to było jakos pół roku temu, teraz niedawno zakładałem drugie to juz musialem 4 dni czkeac ;)
@johnmorra: w jaki to sposób ma niby zabezpieczać?!
Captcha i numer telefonu nie byłaby wystarczająca? Trzeba zwlekać z mailem przez 4 dni?
Rozumiem, że publikacja treści też na starych zasadach? Znaczy "jeden komentarz na godzinę"?
Rany Boskie...
@johnmorra: no ok, ale powiedz mi, jakim cudem zakładając konto, podaję login, podaję telefon.
Nie dochodzi mail.
Więc znowu zakładam konto (ten sam login - jest informacja, że wolny), podaję telefon - ten już nie przejdzie.
Ja przypuszczam, że na wp zwyczajnie poczta nie dochodzi (chyba z google też nie dochodzi).
I teraz dupa zbita bo co w takim przypadku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: serio kolejna osoba ehh istnieje coś takiego jak google temat zakładania konta dlaczego trzeba czekać i podawać numer oraz jakie masz alternatywy był poruszany dziesiątki jak nie setki razy