Wpis z mikrobloga

Z nudów wszedłem na tag #bitcoin i widzę, że wszyscy wieszczą koniec altów, pęknięcie bańki, btc umiera bo nikt z niego nie korzysta (a może liczba transakcji spada, bo giełdy wprowadzają batching? #!$%@?, napiszę że btc umiera). Rządy rzekomo zakazują #kryptowaluty (choć UE ostatnio stwierdziła, że potrzebne są regulacje a nie zakazy).
Przykład: https://www.wykop.pl/wpis/30359881/oficjalnie-mozna-powiedziec-ze-to-koniec-altow-vol/

Widzę, że mirko ciągle głęboko w fazie disbelief :-) dzisiaj się utwierdzilem w przekonaniu, że ostatnie zakupy to był dobry pomysł i że dno już blisko... A może już na niektórych shitach zostało osiągnięte? Czy tylko ja widzę powtarzający się fraktal na załączonym wykresie?
#bcntrader
Pobierz
źródło: comment_89CfsZjeUI01wTseoVXxCbSvUrCPiMuS.jpg
  • 13
@Neaopoliti: Ja już ci mogę powiedzieć, jakie będą wnioski po G20/EU summit: technologia blockchain jest przyszlosciowa, powinniśmy korzystać z jej zalet, giełdy kryptowalut powinny być silnie uregulowane aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy/finansowaniu terrorystów. Przecież nie będzie tak, że na G20 Merkelowa czy inny Putin powiedzą: zakazujemy bitkojna! I puff, od następnego dnia zakuwają nas w kajdanki.

Zachęcam ludzi do zapoznania się z pojęciem FUD. W sumie dawno już nie było było