Wpis z mikrobloga

No i wykrakałem z tą lawetą xD dziś podczas jazdy nagle coś zagruchotalo w silniku, pojawiła się kontrolka check engine oraz trrojkata w kółeczku i komunikaty: vdc unavailable, steering corrector unavailable, hill holder unavailable i jakieś inne.
I silnik w ogóle przestał jechać, jak chce powyżej 20 km/h to się dławi.
Co to może być, trzeba do ASO jechać czy zwykły warsztat da radę?
#alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja
advert - No i wykrakałem z tą lawetą xD dziś podczas jazdy nagle coś zagruchotalo w s...

źródło: comment_sSTL03E1G5FvSfSLRwRngpSib7lP47lf.jpg

Pobierz
  • 14
@advert: Nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości na PW. Pierwsze co zrób, to odłącz kleme na 10min, podłącz ponownie, mogą być przez chwile problemy ze wspomaganiem, ale po chwili mozliwe ze sie uspokoi i będzie ok. Jeśli nie pomoże, to laweta. Mówisz, że jesteś z Wawy, a moje kontakty tak daleko nie sięgają, więc więcej nie jestem w stanie pomóc. Możliwe też, że aku jest na wykończeniu, wysypało błedami i przeszedł
@Best11: jakiś czujnik źle zareagował na niskie temperatury. Po tym razie zrobiło mi się tak jeszcze ostatniej zimy przy tych mrozach hardcorowych, ale już nauczony doświadczeniem nie wzywałem lawety tylko dałem autu „ostygnąć” i wszystkie błędy poznikały.