Wpis z mikrobloga

A ja lubię to i to, zaś najbardziej nie lubię jakiejś g---o pogody typu +4 stopnie i pochmurno. Wleka się takie miesiące strasznie, w tym roku takie coś było cały listopad grudzień i styczeń. Masakra jakaś.
  • Odpowiedz
I lepsze niz kolo 0*C kiedy to wirusy i bakterie rozprzestrzeniaja sie w najlepsze ze wzgledu na wysoka wilgotnosc powietrza :)
Ja tam naprawde wole w zimie lekki badz nawet nieco wyzszy mroz niz 0 i snieg spadajacy i odrazu topniejacy
  • Odpowiedz
  • 5
Ja od zawsze wolałem się prażyć w upale, niż żyć w mrozie :v Mróz to najgorsze s-----------o i w sumie dużo łatwiej zamarznąć, niż się ugotować xd
  • Odpowiedz
@Akryl92: zima > lato bo jak zimno to zakladam bluze i w------e, czlowiek sie nie poci jak prosiak, a w tramwajach nie j---e spoconym januszem, nie ma komarow i innego s-----------a, psie gowna nie maskuja sie w trawie, mozna pilowac gulfa na recznym pod tesco. A jak jest 35 to ani k---a sie spac nie da bo za goraco, na dwor nie wyjdziesz, bo się rozpuścisz, a spróbuj zapomnieć zabrać
  • Odpowiedz
zima > lato bo jak zimno to zakladam bluze i w------e, czlowiek sie nie poci jak prosiak, a w tramwajach nie j---e spoconym januszem, nie ma komarow i innego s-----------a, psie gowna nie maskuja sie w trawie, mozna pilowac gulfa na recznym pod tesco. A jak jest 35 to ani k---a sie spac nie da bo za goraco, na dwor nie wyjdziesz, bo się rozpuścisz, a spróbuj zapomnieć zabrać latem mięso z
  • Odpowiedz