Wpis z mikrobloga

Bądź mną - blondynka lvl 24.

Wstań wcześniej (oczywiście żeby się pouczyć) ale masz tyle czasu, że dobrym pomysłem wyda Ci się zrobienie mejkapu co by dać ludziom z uczelni odpocząć od twojego ryja.

Po całej akcji zrób sobie pyszne śniadanko i celebruj je w kuchni (bo czasu masz jeszcze w #!$%@?).

Do kuchni wchodzi tata i rzuca Ci komplement.. Myślisz: mój ojciec? Komplement? No tak. Komplement, ale jaki! ()

T: Widzę, że zrobiłaś się dziś na bóstwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

J: Hehe dziękuję, wstałam wcześniej i takie tam hehe

T: Długo już tak?

Myślisz: #!$%@? ale co długo? Czy od długiego czasu wstaję o świcie? Ni #!$%@?. Czy długo zajęło mi żeby doprowadzić się do znośnego stanu? No z pół godziny... Ale jednak nie wiesz o co chodzi więc patrzysz pytającym wzrokiem jak w 80% przypadków konwersacji ze swoim tatą.

T: Czy długo już chodzisz z tym czymś na głowie?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tu uświadamiasz sobie, że ten komplement to tylko ironia i ten troll mówiąc, że zrobiłaś się na bóstwo miał na myśli, że masz skandalicznie brzydkie, niebieskie ombre...

A ryjec dalej paskudny...

#gownowpis #coreczkatatusia #rozowypasek #cudowneporanki

  • 19
  • Odpowiedz
@zelazo_cementyt: "Piękno jest w oczach patrzącego". Dyskusje na temat wyglądu są trochę niedorzeczne. Jednemu facetowi ktoś się podoba, drugiemu nie i obaj mają racje.

Wracając do tematu. Jak wam #rozowepaski czesto mówi się, że jesteście piękne, to albo was to nudzi albo dostajecie skrzydeł i odlatujecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko więc z umiarem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz