Wpis z mikrobloga

Cześć dziewczyny, o kim dziś będziemy plotkować? Kogo będziemy szczuć? Na kim będziemy używać słów kluczy, emotikonek w postaci tagów, obrazków czy filmików? @Batgirl: ? Jak się czujecie po zaszczuciu człowieka? Wiecie co wam powiem? 99,99% z was nie dorasta @Reddiggowej do pięt, a teraz pomyślcie sobie, może i to był @Reddigg. I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem - pod względem osiągnięć, ilości znalezisk i nie ma takiego na wykopie, który by mu dorównał. A teraz pomyślcie sobie, że on to zrobił dwa razy, skoro tak wierzycie, że Reddiggowa to on. Jak się teraz czujecie wykopki? Lepiej wam? Żaden z was mu nie dorasta do pięt! Włącznie z tymi z czołówki rankingu.

Pozdrawiam też administrację, która pozwoliła zaszczuć człowieka przez paru trolli. Pomimo tego, że dobrze widzieli co się dzieje. Nie robili nic. Lub prawie nic.

Kiedyś chciałam być na szczycie rankingu i wiecie co? Nie mam ochoty być jednooką królową w kraju ślepców, którzy jak flaga na wietrze zmieniają poglądy, zdanie i opinie, zależnie od tego z której strony powieje.
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thunderdome: Chodziło mi raczej o to że śmianie się z nieg jest dodatkowo nieprzyzwoite bo śmieją się z choroby

@DawidWarsaw: Dawidku, Samarytanin rozmawiał z Jezusem, widzi astralne koty, etc. Wejdź sobie na jego stronkę i poczytaj co on widział.

A co do mnie to wybacz, ale posiadanie nałogu nie jest ojawem schizofrenii. Z resztą wiem, że zarzut zaburzeń psychicznych to poważny zarzut dlatego nikogo tak nie nazywam, ale
  • Odpowiedz
@DawidWarsaw:

Brawo! Stop psychogestapowstwu, że jak ktoś wierzy w coś, w co ja nie wierzę, to jest schizofrenikiem


Wbij to sobie do głowy! On nie "wierzy" tylko on ma urojenia o których opowiadał. Widział rzeczy, które nie istnieją i istnieć nie mogą.
  • Odpowiedz
@DawidWarsaw: Panie Kolego, to były moje słowa, które chciałem wyjaśnić :)

(kiedy stałbym się rozpoznawalny i kojarzony przez coś z czym nie chcę być kojarzony, przez pryzmat czego nie chcę być postrzegany) zastosowałbym "emoquit" i wrócił pod nowym zupełnie świeżym i anonimowym nickiem


Ale ja to pisałem w kontekście tego, jakbym (sorry za przykład) Ciebie nazwał teraz pedofilem i reszta podłapała i powtarzała a byłoby to nieprawdą. W realnym świecie załatwisz to sądem - tu się nie da, więc wybrałbym prostsze wyjście zamiast walki z
  • Odpowiedz
@Xanthia: z Twoich wypowiedzi wyłania się wniosek, że jeżeli dany pogląd reprezentuje pięć lub więcej osób, to jest to już owczy pęd i brak własnego zdania. Coraz częściej wydaje mi się, że to Twoje, powoli już "legendarne" własne zdania to tak naprawdę usilna próba płynięcia pod prąd, że skoro większość osób ma jedno zdania, to Ty na przekór właśnie będziesz miała zupełnie odwrotne. A potem dorabiasz do tego większe ideologie.
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: Własne zdanie polega na używaniu mózgu poprzez myślenie analityczne, porównywanie tego co mówią i myślą inni z własnym systemem wartości, ocenie ich zachowania i podjęciu decyzji o takim a nie innym zachowaniu własnym. Jakbyśmy tego nie rozpatrywali własne zdanie MUSI być subiektywne nawet jeśli silimy się na obiektywizm, choć większość ludzi nie używa wyobraźni i nawet im się nie chcę na ten obiektywizm silić. A przeważnie, ilościowo ludziom w
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: Ocenia ale dość "ogólnikowo" - z rzadka robi personalne wycieczki.

Jeśli napiszę, że Polacy to małostkowy naród - będzie to w znacznej części prawdą (aczkolwiek będzie to wypowiedź uboga intelektualnie bo opierająca się o uogólnienie).

Jeśli napiszę, że Ty jesteś małostkowy - to już wycieczka osobista i może być zupełnie nie
  • Odpowiedz