Wpis z mikrobloga

@JRtI: ja tez mam podobna, z jyska właśnie i sie okazało ze kasa w błoto bo drugiej kołdry nie używamy - w domu stała temperatura i jest gorąco pod ta jedna a co dopiero pod dwiema... ale człowiek nie wiedział co go czeka w sumie, kupilismy ja przed pierwszym sezonem w drewnianym domu który wcześniej 40 lat stał nieogrzany, służył za domek letniskowy xD
@zaba34: U mnie temperatura zmienna o różnych porach dnia. Za ogrzewanie płacone kupę kasy to oszczędza się jak nie potrzeba grzać. W dzień krótki rękawek i 20 stopni, ale na noc przykręca programator do 18-18.5 zazwyczaj spada.

Ta cienka jest za zimna nawet przed sezonem grzewczym jeszcze jak 19 stopni jest. Niby początkowo starcza ale w środku nocy już zimno, i na tą grubszą podmieniam,
Najcieńsza to cienka jak koc.
@JRtI: my mamy piec z podajnikiem i tez mamy jakos przykręcane te kaloryfery w nocy - nie wiem dokładnie jak niebieski to ustawił, ale w nocy jest zauważalnie chłodniej jak się wychodzi np do kuchni. Ale w sypialni jest ciepło - może dlatego ze to niewielkie pomieszczenie, w dodatku zamknięte. Ale kołdrę mamy ciut inna - dwie takie same są (chyba).