Wpis z mikrobloga

@CALE_TE_TalkShow: Dwóch chłopów, a intelektu sumarycznie mają mniej, niż jeden zwykły. "ciepłą zupę dwa razy dostał"... chyba w tym tygodniu, bo gdyby jajor mu dawał codziennie dwa posiłki gotował, to zapewne świeże gnioty by wlatywały na kanał. Mam nadzieje, że ktoś im go zabierze i co ważne dosra karę pieniężną. Bo największy ból dla nich, to jak ktoś pieniążki zabiera. Szanuje okrutnie za opanowanie, ja bym im pewnie wyjechał z klasykiem
@CALE_TE_TalkShow: Masz piękny głęboki głos i taki spokojny :))) Dobry film.

Niestety ci ludzie są za prości i nie funkcjonują jak normalni ludzie. Nie mają upośledzonego intelektu, ale za to empatię mocno (mam swoją teorię, ale nie ma co się ośmieszać przed wykopkami internetową psychologią XD). Konon płacze i mówi jak mu ciężko, jednocześnie nie potrafi dostrzec cierpienia u innych :)) A Major ma psa w pupie, jak wszystko zresztą, bo
@CALE_TE_TalkShow: Sami żrą frykasy z puszek. Tuńczyki i inne rybki, a pies dostaje breje na kościach i stary makaron. Dostaje zupę - wielkie mi co. Podkreślają jacy to oni wierzący (chodzi mi konkretnie o tych dwóch hipokrytów) i tak dalej, a psa trzymają na metrowym sznurku by marzł na betonie. Po #!$%@? im w ogóle pies?

Co za #!$%@? ludzie. Gdyby to było oficjalne to by oni mieli ciepło w nachach