Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze mnie śmieszy jak niektórzy mężczyźni mówią, że oni stawiają kobiecie np. kolację czy cos tam jej kupują a później oni dostają w zamian od niej seks i one są takie naiwne bo one dostają jakąś tam materialną rzecz a mężczyźni w zamian za to mają extra seks, a przecież kobiety tez korzystają z tego seksu więc wychodzi na to, ze kobiety mają i kolację, ciuch, czy co tam innego oraz seks a mężczyźni tylko seks. Ostatnio jak zwróciłem uwagę na to moim kumplom to się wkurzyli i zaczęli upierać się, ze jedan to mężczyźni na tym bardziej korzystają i tak dalej pomimo tego że jest 2:1 dla kobiet.
Nie rozumiem jak niektórzy mogą mysleć, że jeżeli chodzi o seks między mężczyzną a kobietą to niby mężczyźni na tym korzystają a nie biorą pod uwagę, ze kobiety też a jak im kotś to powie to od razu złość i zaklinanie rzeczywistości, że tak nie jest. Nie rozumiem tego, z czego to wynika takie podejście mężczyzn?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
WalecznaStara: Bo im się przewody w głowie przepalają jak uświadamiają sobie, ze kobiety tez z seksu korzystają czyli korzystają z tego co ma do zaoferowania mężczyzna w łóżku i korzystają z tego, też mają przyjemność a nie tylko faceci, jak sobie to uświadomią albo ktoś ich uświadomi to wpadają w złość.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
OP: @kwasnydeszcz: @wiewior_s: Wiecie, chodzi mi np. o ten obrazek z królikiem i misiekm co kupuje torebke królikowi a później uprawiają seks. Kilka razy słyszałem jak to niby mężczyzna w tym układzie wygrywa bo ma seks, ale mężczyźni nie biorą pod uwage tego że królik na tym obrazku ma i torebke i seks a niedzwiedz tylko seks, wiec tacy mężczyźni są po prostu frajerami a oni cieszą się jak
NiepełnosprawnyDryblas: Ale Ty chyba mówisz o jakimś sponsoringu albo o jednorazowej przygodzie gdzie spotyka się kobieta i mężczyzna, idą na kolację a później do łóżka a nie o normalnej relacji dwojga ludzi, no bo chyba w takiej relacji nie występuje coś takiego jak jak ci kupię buty a ty pójdziesz później ze mną do łóżka.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: WalecznaStara: - Jezu, jak w punkt :D Już nie wiedziałam, czy mój mózg jest przemęczony i upłynniony, czy wynaturzenia OP-a są strumieniem świadomości :D Z wypracowań to pewnie same dwójki u niego w szkole lecą, z logicznego myślenia pewnie też ;-)

BTW - jak wszystkie relacje sprowadzacie do tego, że "ten dał jejj dżinsy, a ona mu dała", to gratuluję. To nie są podstawy związku, tylko zwyczajny handel wymienny i
Ale do swoich wyliczeń, drogi OP-ie, już nie dodałeś to, jak kobieta na takie kolacyjki się przygotowuje - perfumy, depilacje, szpileczki, bielizna, kosmetyki, pełen make-up, czas - też sporo pracy wkłada, żebyście wy chcieli w ogóle włożyć; za to też mamy Was rozliczać? :D


@czar_Pekla: No rzeczywiscie duzo pracy, prosze cie nawet nie porownuj tego do trudu jaki musi wlozyc facet w to bys sie w ogole z nim chciala umowic
@Eugeniusz_Zua: Widać, że nigdy nie mieszkałeś lub nawet nie miałeś do czynienia dłużej z kobietą, skoro nie zdajesz sobie sprawy, ile pracy kosztuje dbanie o siebie i akcentowanie swojej atrakcyjności, a a tym bardziej przygotowanie się na randkę, ba! ile można wydawać na kosmetyki (nawiązuję też do jednego wpisu na AMW #pdk ). Ale tyś pewnie ten mityczny wygryw - loszki same podchodzo, zagadujo i seksy bez kolacyjki oferujo (
@czar_Pekla: Pudło. Miałem wiele współlokatorek w wynajmowanym mieszkaniu, mam koleżanki oraz wiele kobiet w bliskiej rodzinie więc jesteś w dużym błędzie i wiem jak wygląda te dbanie o siebie oraz jak dużo niektórym różowym zajmuje czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej jednak uważam, że nijak to się ma do wymagań stawianych facetom
Do wygrywa to mi akurat bardzo daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Eugeniusz_Zua: Poszerz więc horyzonty, bo rozbraja mnie ta redpillowska filozofia, że to facet ma się gorzej, bo musi się starać i zabiegać, a i tak zostanie sprowadzony do roli beta bankomatu. ;-) Wśród kobiet też są przegrywy, uwierz mi ( ͡º ͜ʖ͡º)