Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze mnie śmieszy jak niektórzy mężczyźni mówią, że oni stawiają kobiecie np. kolację czy cos tam jej kupują a później oni dostają w zamian od niej seks i one są takie naiwne bo one dostają jakąś tam materialną rzecz a mężczyźni w zamian za to mają extra seks, a przecież kobiety tez korzystają z tego seksu więc wychodzi na to, ze kobiety mają i kolację, ciuch, czy co tam innego oraz seks a mężczyźni tylko seks. Ostatnio jak zwróciłem uwagę na to moim kumplom to się wkurzyli i zaczęli upierać się, ze jedan to mężczyźni na tym bardziej korzystają i tak dalej pomimo tego że jest 2:1 dla kobiet.
Nie rozumiem jak niektórzy mogą mysleć, że jeżeli chodzi o seks między mężczyzną a kobietą to niby mężczyźni na tym korzystają a nie biorą pod uwagę, ze kobiety też a jak im kotś to powie to od razu złość i zaklinanie rzeczywistości, że tak nie jest. Nie rozumiem tego, z czego to wynika takie podejście mężczyzn?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że nie do końca kobieta korzysta z takiego układu. Oczywiście zależy od przypadku. Niektóre kobiety starają się płacić same za siebie, żeby nie przyległa do nich łatka "tej łatwej". Gdy pozwoli mężczyźnie zapłacić, to dręczy ją myśl, czy przypadkiem nie powinna się odwdzięczyć i czy facetowi właśnie nie chodzi o seks... czy taki seks sprawia jej przyjemność? wątpię.