Wpis z mikrobloga

#!$%@? tu dzień w dzień jakimiś młodymi madkami, które na gwałt szukają ojców dla swoich Brajanków, to dla odmiany wam powiem, że natknąłem się dzisiaj na #tinder na śliczną dziewczynę (ale naprawdę naturalnie śliczną, a nie jakąś fit karynę spaloną na solarium), a przy tym obdarzoną taką autentyczną pokorą i zrozumieniem swojej sytuacji, wręcz przekonaną, że nie ma szans na normalny związek. Skreślilibyście z miejsca taką dziewczynę? Przypominam, że nie chodzi o roszczeniową gówniarę, która niewiele sobą reprezentuje, tylko o młodą matkę, która chciała być też odpowiedzialną żoną, ale ktoś inny okazał się mało odpowiedzialny, i która z wyglądu normalnie byłaby poza zasięgiem większości wykopków.
  • 25
Ta definicja "samca alfa" mnie irytuje. Samce alfa są w watahach wilków i razem z "samicami alfa" tworzą pary które dowodzą watahą. Przypominam że zazwyczaj wilki łączą się w pary na całe życie, a samiec nie rucha wszystkich suk jak leci ale znajduje sobie tą jedną, jedyną. Dlatego drogie wykopki jeśli stosujecie nomenklaturę to ostrożnie, bo "samiec alfa" a "patologia" to nie są wyrazy bliskoznaczne.
@julia_lorelei: To inna kwestia. W każdym razie dziewczyna mogłaby bez problemu rozkochiwać w sobie facetów, a o dziecku wspominać gdzieś tam na późniejszym etapie, a jednak zaczyna od zasugerowania, że raczej nie należy do kobiet o jakich marzą faceci, co samo w sobie jest raczej rzadko spotykaną strategią. No podoba mi się taka nienachalność w komunikacji, #!$%@?ąc już od faktu posiadania dziecka, nielicznym udaje się informacje ważne i te kompletnie błahe
oby tylko ten jej wizerunek nie okazał się złudny :P


@edenmar: @julia_lorelei: dokładnie. To że ktoś sprawia wrażenie pokornego i normalnego, nie oznacza że taki jest wewnętrznie. Jeśli dała się zapłodnić przez jakiegoś łobuza to bardzo prawdopodobne że siedzi w niej karyna. Wszystko może wyjść gdy już się ustatkuje na twoich barkach.
Dlatego lepiej bardzo dobrze ją poznaj, i nie daj się omamić seksem.
@edenmar trochę żartem a trochę nie, najpierw plusy :
+ dobrze wygląda po ciąży (nie każdej się to udaje a nie wiesz tego zawczasu)
+ nie ma problemu z zajściem w ciążę (ważne jeśli chcesz mieć własne dzieci)
+ odpada Ci temat nieprzespanych nocy i gówna w pieluchach - tak od dwóch/trzech lat dziecko jest już w miarę ogarnięte i zaczyna być samodzielne
+ jeśli obawiasz się niepełnosprawności dziecka - porażenie mózgowe,
@julia_lorelei: Spokojna głowa, znamy wasze sztuczki ;) Ale nie wydaje mi się, żeby akurat samotne matki jakoś szczególnie specjalizowały się w wyprowadzaniu facetów w pole, po prostu relacje damsko-męskie to pole minowe, a w takim przypadku znak ostrzegawczy jest dość dobrze widoczny.