Wpis z mikrobloga

Lvl. 25 dostanie kopa w tylek i będzie lament, że prawdziwych facetów już niema. Śmieszą mnie takie oczekiwania, ciekawe co sama oferuje w zamian poza zgieciem do 90° Alfa nie jestem powiedziałbym 7/10 ale faceci chcą czegoś więcej niż popukac i to żeby laska była samowystarczalna. A takim wydaje się, że podbiły świat i mogą rządać wszystkiego bo poprostu nie spłyneła w kanał i ma dziurę między nogami.
Ciekawe, że faceci
  • Odpowiedz
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: @szakuu: wiem, że ostatnio modne jest wylewanie gorzkich żali jakie to te różowe z tindera są wymagające, ze księżniczki co szukają księcia na białym koniu same nie mając nic do zaoferowania etc.. ale w tym wypadku nie mam pojęcia co was tak bulwersuje. Brzmi jak normalna dziewczyna szukająca normalnego faceta. Czego tu się doszukiwać?
  • Odpowiedz
@screwdriver normalna dziewczyna znajdzie faceta ale nie w takim miejscu i nie z takim dyktandem na wejściu. Serio znajdź mi jednego faceta nawet przegrywa, który chodzi z plakietka szukam kury domowej i #!$%@? w łóżku. Wniosek albo jest nienormalna albo patrz opis wyżej, dobrze wygląda i coś ze sobą robi i ma wygórowane oczekiwania.
  • Odpowiedz
@szakuu: szukam MĘŻCZYZNY, który zawsze jest chętny do seksu, pracuje i dba o siebie, posprząta, ugotuje i zajmie się domem i dziećmi, do tego ma coś więcej do powiedzenia niż ciągłe narzekanie lub gadanie o sporcie, samochodach i innych niepotrzebnych rzeczach. :D
  • Odpowiedz