Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: ktore np? Nie ukrywam nie jestem mistrzem ankiet i jest to moja pierwsza na tak duza skale. Sporo pytan tzn forme pytan zmienil promotor, ktory na esporcie sie nie zna. Wszelkie uwagi i hejty chetnie wezme na klate :D
  • Odpowiedz
@kvbvs: wszystko jest pisane tak jakby na kolanie, literówki, błędy stylistyczne itd.

Skomentuje dwa na szybko, bo nie mam za dużo czasu.

6. Jeśli w pytaniu 5 odpowiedzią było „TAK” to: co poza samymi rozgrywkami wydaje się Panu/Pani atrakcyjne w wydarzeniu e-sportowym? (można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)
promocja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zakakaikane jest to wersja ankiety skierowana do osob ktore wiedza czym jest e-sport, mam tez druga wersje skierowana do osob, starszych/nie bedacych w ogole w temacie

-Mysle, ze ludzie z internetu jest mowa potoczna i kazdy wie o co chodzi
- konkursy tez maja miejsce, fakt, moglem wspomniec o zawodach
- tak, ktory chce obalic, uprawianie esportu wiaze sie z mniejsza aktywnoscia podczas, a styl zycia profesjonalnego gracza opisalem w pracy
  • Odpowiedz
@kvbvs: niektóre "uzasadnij" były nietrafione, bo łączyły się z pozostałymi i nie bardzo wiadomo czy mowa o zawodnikach, wydarzeniach, czy samej scenie jako takiej. Ale ogólnie może jakiś wniosek wyjdzie dobry. 2-3 pytania nie skreślają jeszcze całej ankiety. Daj znać po obronie jakie wnioski przedstawiłeś i co dostałeś.
  • Odpowiedz