Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki z #rzeszow
Zgłaszam się do Was, ponieważ potrzebuje pomocy logistycznej (he he).
A wiem, że tu się zawsze trochę pomaga :)
Mianowicie.
Musze codziennie dostać się z ulicy (a w zasadzie Z przystanku) Podkarpacka/Matuszczaka w kierunku docelowym -> Łańcut (centrum/obrzeże czy gdzie tam to nie istotne).
I tez żeby odbyło się to jednym kursem :)
Na tym przystanku znalazłem rozkład PKS-Jasło, ale odnaleźć się w tych ich spółkach to jak znaleźć igłę w stogu siana. A sam ostatnio PKSem jechałem jak mówiłem na chleb "pep". Nie znalazłem tez rozkładów firm komercyjnych - pewnie jakiś zakaz naklejania czy cuś...

I teraz gdyby ktoś jeżdżący w tym kierunku podpowiedział mi innych przewoźników zatrzymujących się na tym przystanku (może być tez wcześniejszy przystanek lub Podkarpacka/Akademiki)
Dzięki.
  • 7
@Marasson: z centralnego jeżdzą pociagi, raczej nie. Pod pomnikiem jest przystanek, dokładnie Piłsudskiego U Wojewódzki. To z tego miejsca jeździ koliber. Jak przejdziesz przez park, po 2 stronie stoją eurobusy. To chyba najlepsza opcja żeby tam dojechać.
Ew możesz popatrzeć na PKS to obok dworca. Ale chyba mało jeździ. Jak nie to uderzaj na plac wolności tam to wszystko przejeżdża, albo tam obok jednostki wojskowej.