Wpis z mikrobloga

Jest dobra wiadomość dla wszystkich kupujących na Gearbest.com!

Jeszcze przed Chińskim Nowym Rokiem do magazynów G-W-4 zostało dostarczone kilka produktów, którymi możecie być zainteresowani. Inne są jeszcze w drodze, ale lada dzień powinny się pojawić już w sklepie. Mamy dla was niewielkie zestawienie takich produktów, których czas dostawy jest znacznie skrócony. Zapraszamy do sprawdzenia poniższej listy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli zależy wam na szybkiej dostawie produktu to przy Warehouse Options: wybierzcie G-W-4 !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TELEFONY
Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2 4G Phablet
Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi Note 4 - 4/64GB - Golden
Xiaomi Redmi Note 4 - 3/32GB - Grey
Xiaomi Redmi Note 4 - 4/64GB - Grey
XIAOMI Mi A1

LAPTOPY i TABLETY
CHUWI Hi10 Pro CWI529 2 in 1 Ultrabook Tablet PC Quad Core
Xiaomi Notebook Air 13.3
Xiaomi Mi Notebook Pro Fingerprint Recognition
Xiaomi Mi Notebook Pro Fingerprint Recognition
Onda V10 4G Phablet
Onda V10 Pro Tablet
Lenovo P8 (TAB3 8 Plus)

ODKURZACZE
Original Xiaomi Mi Robot Vacuum 1st Generation
Roborock S50 Smart Robot Vacuum Cleaner
ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner
ILIFE V7S Pro Smart Robotic Vacuum Cleaner

SMARTWATCHE
LEMFO LES2 3G Smartwatch Phone
LEMFO LES2 3G Smartwatch Phone

SZCZOTECZKI
SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush - Black
SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush - White
Xiaomi Mi Home Sonic Electric Toothbrush
Alfawise S100 Sonic Electric Toothbrush - White
Alfawise S100 Sonic Electric Toothbrush - Black

INNE
Original Xiaomi Mi TV 4A - BLACK
Xiaomi mijia Smart 720P WiFi IP Camera Pan-tilt Version
Xiaomi Mi TV Box
Xiaomi Mi WiFi Router 3

#gearbest #xiaomi
Pobierz
źródło: comment_VabIsxiJXk7va13YUucgvLXInHFOdkJp.jpg
  • 12
@Xune: Wcześniej mieliśmy elektryczną oralB. Osobiście nie czuję znaczącej różnicy pomiędzy zwykłą, elektryczną a soniczną. Choć mam wrażenie, że elektryczna dzięki ruchom lewo-prawo i wielkością główki mogła lepiej w niektórych miejscach czyścić, bo lepiej tam docierała. Mam mocno widoczny kamień na dolnych jedynkach od wewnątrz i nieco zmalał po przejściu na soniczną.

Btw jej koszt + 4 dodatkowe końcówki i tak był o wiele mniejszy niż elektrycznej ze sklepu za rogiem
@Xune: warto - tanie jak barszcz, robotę robi... co mnie wk...? wielkość główki /nie mogę się przyzwyczaić bo od zawsze tylko klasyczna szczoteczka a ta miała raczej większą część roboczą/ i jedna sprawa: czasami się zapominam i odruchowo wyjmuje włączoną szczoteczkę z gęby co powoduje ładne białe kropki na lustrze i okolicznych płytkach :)
Używam s100 od tygodnia i jestem zadowolony. Moim zdaniem mimo mniejszej główki dokładniej myje niż tradycyjna szczoteczka. Tryb mycia trwa 2 minuty, co 30 sekund przerywa dając znać aby przejść dalej.