Wpis z mikrobloga

@michal9797: idź na jazdę próbną i zobacz jak się siedzi, ile miejsca, jak się prowadzi. jak będzie okej to bierz ;) na dojazdy po mieście bedzie okej, nawet ten 1.0 mpi by starczył (bo widzę ze to 1.0 TSI chyba). problem może być np. na autostradzie że mniejszy komfort bo szum. ale raz na jakiś czas przeżyjesz
  • Odpowiedz
@michal9797: Po prostu up jest ultra mały i zalatuje damskim samochodem. W hatchbacku zmieszczą się 4 dorosłe osoby i w bagażniku zmieści się już całkiem sporo rzeczy. Równocześnie taki samochód będzie miał koło 4.2 metra długości a nie 5 jak największe sedany i kombi. Moim zdaniem takim się już bardzo wygodnie parkuje nie poświęcając równocześnie komfortu i pakowności na dłuższych trasach. Jeśli to ma być jedyny samochód w rodzinie to
Rajker - @michal9797: Po prostu up jest ultra mały i zalatuje damskim samochodem. W h...

źródło: comment_D9MyU6nqY9blZhC24djqxSzl3eNZz8yu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W hatchbacku zmieszczą się 4 dorosłe osoby i w bagażniku zmieści się już całkiem sporo rzeczy.


@Rajker: Ja rozumiem, ale do pracy dojeżdżam sam i żony nie mam, dzieci tym bardziej.
  • Odpowiedz
@michal9797: Up do miasta jest zajebisty, śmiga fajnie, wszędzie wjedzie, skręci, wykręci i się zmieści. Przyjemny środek i wykonanie. MPI na autostradzie pokaże 170 ale jest trochę głośno. Do miasta ideolo.
  • Odpowiedz
@michal9797: Mi się wydaje, że nikt nie jeździ tylko w mieście. Zawsze się raz na jakiś czas trafi dłuższa podróż do np. domu rodzinnego a wtedy bardziej komfortowe są samochody z nieco większą przestrzenią w środku i nie szumiące przy 120 km/h jak suszarka.
  • Odpowiedz