Wpis z mikrobloga

Widzę, że plusujecie ostatnio wpisy o egzorcyzmach, czy reakcjach na coming out. Przebijam.

Do KPH po pomoc zgłosiła się matka 16-latka. Ojciec odkrył, że syn jest w związku z 24-latkiem. Stosował wobec syna przemoc psychologiczną i groźby. Wywiózł go do Częstochowy na egzorcyzmy i groził, że zamknie go w szpitalu psychiatrycznym.

#neuropa #lgbt #homoseksualizm #bekazkatoli #polska
Pobierz falszywyprostypasek - Widzę, że plusujecie ostatnio wpisy o egzorcyzmach, czy reakcja...
źródło: comment_tuaQQeC5qxrs4FpRCYks3L5Ah72W3lwY.jpg
  • 14
@jeannemoreau czemu wmawiasz mi takie rzeczy. Nie zabijał bym piony tylko był bym równie zaniepokojony. Powiem wyraźnie, nie mam nic przeciwko homoseksualistom, tak samo przeciwko żydom, muslimom, Uraińcom itd. do czasu, i tu ważne, do czasu aż będą zagrażać mi i rodzinie. Jeda jak i druga sytuacja to przegięcie 16 letni dzieciak z 8 lat starszą/ym babą/chłopem. Różnica jest taka że z jednego by było potomstwo z drugiego nie
"Definicja wyrażona w art. 1 wskazuje, że dziecko oznacza każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat chyba, że na mocy prawa krajowego uzyskało ono wcześniej pełnoletność (w Polsce małoletnia kobieta, która zawrze związek małżeński jest osobą dorosłą)."

@artpop
@MorenkaKnight: Jesteś obrzydliwy skoro porównujesz 9 latka z 16 latkiem. Nie widzisz różnicy między takimi osobami? I jak sam widzisz, 16 latka może zawrzeć związek małżeński. W tym wieku wiele nastolatków odbywa pierwsze kontakty seksualne - często z osobami starszymi.