Wpis z mikrobloga

nigdzie nie widziałem takiego #!$%@? jak na tagu #streetwear bez kitu, a zdarza mi się przeglądać wysrywy trolli-stulejarzy pod #przegryw xD Jak to ładnie jeden mirek ujął "nie ważne jak to wygląda, ważne że jest drogie" XD
Największy festiwal #!$%@? zaczyna się, jak ktoś postanowi wyrazić swoją opinię o butach/ bluzie/czymkolwiek, co mu się nie spodobało. Wtedy choćbyś był Billem Gatesem to i tak zostajesz #!$%@?ą i biedakiem, który hejtuje bo go dupa boli, że nie stać...
Odnoszę wrażenie, że większość by zapłaciła podwójnie za jakieś buty tylko dlatego, że Kanye West do nich nasrał XD
Pokolenie instagrama, jak ja cie #!$%@? nienawidze

P.S. nie zapomnijcie mnie wyzwać od przegrywa i wkleic obrazek z heterosexual man's fashion, bo to staly element tagu przeciez
  • 9
@Go_Ha: tutaj bardziej chodzi o to że panowie z tagu #modameska nie potrafią dodać na czarnolisto tagu #streetwear i co chwilę bóldupią w sekcji komentarzy, wpisów które nie są w ogóle do nich skierowane... ale co ja tam wiem ty buraku biedaku tylko hejtujesz bo cie nie stać, zaraz ide poszukać na dysku obrozka z heterosexual mans fashion ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ