Wpis z mikrobloga

@shybooze: no i wychodzi cała niewiedza. To jest właśnie problem polskich kibiców, którzy już do usranej śmierci będą błędnie powtarzać za jakimś wp czy onetem takie brednie. Radzę poczytać o aferze calciopoli, kto ferował wyniki i kto uwalił Juventus. A także o tym, iż Juve zostało oczyszczone i domaga się ogromnego odszkodowania, które zrujnowałoby dziadów z FIGC. Polecam.
@RafalLygrys: Młody adepcie sztuki czytania ze zrozumieniem - przeczytaj proszę jeszcze raz mój pierwszy post. Jeśli po tym nadal będziesz mnie atakować za sugerowanie, że Juventus został słusznie zdegradowany, to trudno. Polecam dodatkowo jeszcze kurs z logiki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RafalLygrys: Rozumiem w takim razie emocjonalną reakcję. Jednak fajnie wziąć Rafale(?) pod rozwagę, że praktycznie nie istnieje taka osoba na świecie, która nie podałaby w swoim życiu błędnej tezy z przekonaniem o jej prawdziwości, więc chyba nie trzeba tak agresywnie karcić za brak wiedzy od razu. Nie każdy chce przekłamywać historię, a już ja na pewno nie. Pozdrawiam. :D
@shybooze:

jedynie informuje za co Juventus został zdegradowany

Juventus został zdegradowany za "niezdrowe" kontakty z ludźmi odpowiedzialnymi za dobór sędziów (obalone) i za brak zaufania do władz ligi (co nie jest zabronione)``. Taką decyzję podjęły władze ligi, a nie sąd sportowy. Zrobili to, bo groziła im kara od UEFA, dlatego Juventus dostał karę, choć właściwy proces jeszcze trwał.

Widzisz? Nawet nie znasz powodów deradacji.