Wpis z mikrobloga

Powiem wam co się stanie ze wszystkimi niebieskimi "#!$%@?ć związki, tylko przelotne ruchanie" za dekadę albo dwie.

Byłam na domówce gdzie wbił taki jeden, nazwijmy go Darek. No więc Dareczek jest starszy od reszty towarzystwa o ~10-20 lat. Jest biznesmenem czy coś, na kasę nie narzeka, jak założy trampki i kolorowe ciuchy to pewnie się czuje jakby nadal był przed 30.

Na imprezie zajęciami Darka jest picie alkoholu w odpowiedniej ilości, takiej aby przed północą nie kontaktowac. Oprócz dużych ilości alko gustuje on w młodych foczkach. Byle by były po 18. Im ładniejsza tym lepiej, choć po przekroczeniu pewnego stanu upojenia jest mu już wszystko jedno. Jego talentem jest wzbudzanie zażenowania swoimi próbami podrywu.

No i podchodzi taki amant do każdej laski jaka wypatrzy i próbuje ją zbajerowac. Im bardziej stara się nawiązywać kontakt fizyczny tym bardziej laski patrzą po sobie z zażenowaniem i probuja uciec. Ale #!$%@?, nie ma gdzie. A to cię obejmie, a to pogłaska a jak jest wystarczająco #!$%@? to i całować próbuje. Protestów nie słyszy, jak się mu powie żeby się odsunął to udaje że przecież on nic nie robi.

Najgorsze jest to że w końcu znajdą się głupie siksy które ostatecznie poleca na takiego tatuśka i się nakręca spirala #!$%@?.

#gorzkiezale #przegryw #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 35
@bluberr: problemem nie sa przelotne zwiazki tylko niegodne czynnosci zwane pajacowaniem aka podrywem. Ja dlatego do konca zycia bede sam bo nie mam zamiaru pajacowac, nie wiem w ogole po co tagujesz to jako przegryw
@bluberr: jeśli tylko Darek będzie miał te 20k więcej miesięcznie i lepiej dobrane ciuchy to już 3-4 próba zakończy się sukcesem ;) W trampkach jest śmieszny, a elegancko ubrany byłby taki George Clooney i już by się małolaty zlały w majtki ;)
@fej1 o to że koleś psuje humor wszystkim laskom którym się narzuca a przez to że byl o wiele starszy od reszty towarzystwa zachowywał się żałośnie i nie widział w tym niczego złego (przypuszczalnie przez to bo jakoś nikt inny się tak #!$%@? nie zachowywał). Trochę jak taki #!$%@? wujek na weselu co to każda łaskę spoza rodziny za kolanko łapie.
@bluberr: Ok, ale jakby był o te 10 lat młodszy, to by coś zmieniało? "Sposób" na podryw nagle stawałby się mniej obleśny? Przecież 10 lat różnicy (np w wieku 30 lat) nie jest już różnicą nie do przeskoczenia.

Kolejna sprawa, skoro jest z tego znany i nie lubiany, to kto go wpuścił na tą domówkę. Dlaczego go nikt nie #!$%@?ł po tym jak sie dostawiał do zajętych dziewczyn?
@fej1 z jakiegos dla mnie niezrozumiałego powodu pewne osoby go lubia i przymykają oko na to #!$%@?, zapewne chodzi o to że ma kasę więc koledzy nie bardzo mu chcą coś dobitniej powiedzieć żeby go nie urazić :)
Powiem wam co się stanie ze wszystkimi niebieskimi "#!$%@?ć związki, tylko przelotne ruchanie" za dekadę albo dwie.


@bluberr: wut? Przecież na 99,99999% on był taki sam jak miał 25 lat, 30 lat. Nic sie z nim nie stało, jest jaki był. Jakby był żonaty zapewne szukałby pieroga na boku
@Naxster coś mi się wydaje że różnica wieku robi swoje, u młodszych facetow nie spotkałam się z takim natrectwem i brakiem taktu. Chociaż oczywiście na pewno są i tacy ))¯_(ツ)_/¯
@bluberr: ja nie spotkałem sie z takim buractwem wcale. Czego to dowodzi? Niczego. Natomiast nie widziałem większych zmian w zachowaniu ludzi w przedziale 20-28 lat. Ktoś był wujaszkiem rubasznym z charakteru i nim pozostanie.
Oprócz dużych ilości alko gustuje on w młodych foczkach

@bluberr: hurr jak śmio podrywać mnie jaśnie panio, do mnie tylko 10/10 mają podchodzić na podryw, durr.
Napisałbym co się dzieje z takimi loszkami za dekadę albo dwie, ale wiadomo od dawna XD
@bluberr: ja znalem taka jedna kolo 30, samotna matke co robila tak samo. Po pijaku obamcywala chlopakow, proowala sie calowac i tak ze wszystkim po kolei.

To jest dopiero zalosne. A wygladala na ladna ulozona dziewczyne.