Wpis z mikrobloga

@mualina
Uwielbiam w tym gotować. Wstawiasz kasze/ryż na jednym poziomie, kurczaka na drugim a warzywa na trzecim ustawiasz mu pół godziny i zapominasz. Możesz grać, czytać czy oglądać film i zasnąć a rano tylko spakować żarcie do pracy. Bardzo wygodne to dla mnie.
  • Odpowiedz
@mualina Przebajerzony i przesada z ceną. Mam od 4 lat ciatronika za 80 zł (cena tego modelu nadal się nie zmieniła) i jest spoko. Jedynym problemem jest mycie plastikowych tzw warstw czy jak ich tam nazwać bo wszystko je barwi i zostawia ślady.
  • Odpowiedz
@JoannitaPL: u mnie zawsze jest problem z myciem/sprzątaniem... :) Ale cóż, może kiedyś się ożenię to problem zniknie :)

ps. może przebajerzony ale spełni swoją rolę? Lubie coś, co jest inne, ma wyświetlacz i przyciski :)
  • Odpowiedz
@mualina będzie zjadliwe, dla mnie mikrofala zawsze psuje smak. A to że się ozenisz nie znaczy że żona do sprzątania cię nie zagoni. Ja także nie lubię sprzątać ale narzeczona mnie zmusza :-P
  • Odpowiedz
@mualina: Parowar spoko sprawa, polecam. Uwielbiam w nim robić rybę z warzywami i ryżem. Ja mam taki z RH, kiedyś go kupiłem na promocji za niecałe 80 złotych i do teraz działa bez żadnych problemów. Według mnie ten Morphy jest trochę za drogi w porównaniu do tego ze zdjęcia poniżej. Różni się tylko mocą, wyświetlaczem lcd i podtrzymywaniem temperatury, a różnica w cenie to 300 złotych. Poza tym czyszczenie tego jest
high_hopes - @mualina: Parowar spoko sprawa, polecam. Uwielbiam w nim robić rybę z wa...

źródło: comment_pyOVH8Tx8lJVxGWvP459Gu55WpKqpieb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o jakość to myślę, że jest taka sama. Oczywiście mojej mamy ma więcej bajerów i jest ładniejszy. Plusem tego jest to, że jak np. musi ugotować warzywa i mięso - to ustawia wszystko naraz i później strefy ile co ma się gotować. Ja natomiast muszę gotować mięso, a później pamiętać żeby wstawić warzywa. Bo jak wstawię od razu to będą zbyt rozgotowane - a takich nie lubię. To już od
  • Odpowiedz