Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy za cenę dwóch dużych kaw i dwóch wrapów z mcdonalds poprawiasz humor sobie i dwóm sokistom kierującym ruchem na przejeździe kolejowym w środku lasu przy temperaturze -11 stopni.

Takiego zacieszu to ja nigdy nie widziałem ʕʔ

Najlepszy komentarz jednego typa

no nie zdarza się to zbyt często


#feloniousgrupozakontrolo #czujedobrzeczlowiek
  • 86
@Felonious_Gru: #wybielaniewizerunkusokistow dożywotni #!$%@? im w dupę, kiedyś mi o 1 w nocy mandat #!$%@? za to, że przeszedłem przez tory zamiast nieremontowanym od niepamiętnych lat, wiecznie zaszczanym i opanowanym przez żuli przejściem podziemnym. Dodawać chyba nie muszę, że w pobliżu nie było ani pociągu, ani małych dzieci, którym mogłem dać zły przykład, a panowie sokisci się kryli za budynkiem
Ja bym jednak wolał żeby funkcjonariusze służb posiadający broń, a także wszyscy inni odpowiadający za życie i zdrowie obywateli nie przyjmowali żywności od nieznanych osób. Łatwo można sobie wyobrazić sytuację gdy jakiś śmieszek, albo zwykły psychopata podaje takim funkcjonariuszom środki usypiające, albo coś gorszego w wyniku czego pozyskuje broń, albo chociażby doprowadza do zagrożenia poprzez wyłączenie służb z nadzoru nad jakimś terenem. Dla mnie sytuacja niedopuszczalna, możecie sobie mówić o dobrym czynie