Wpis z mikrobloga

W #niemcy posiadacze #bmw #e46 znaleźli w skrzynkach list od bmw zapraszający pilnie do najbliższego autoryzowanego warsztatu na test i ewentualną wymianę poduszek powietrznych, okazuje się że mają jakąś wadę fabryczną.

Nie to żeby w PL jeździły jakieś e46 bez wystrzelonych poduszek, no ale piszę w ramach ciekawostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akcja prawdopodobnie trwa już od kilku miesięcy, ale akurat 2 osoby z roboty dostały takie listy teraz co było w sumie niemałym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wiek auta.
  • 16
@Triplesix: przecież w polsce też e46 wzywali do serwisów, a jak masz e46 z drugiej reki to wystarczy podjechac do najblizszego aso i sie umowic na temin sprawdzenia/wymiany
@jamtojest: podobno też czteroramienne wymieniają( jakiś gość na grupie się chwalił). Ale ważne żeby była taka kierownica jak po vinie, jeśli ktoś zmienił na nowszą lub mpak- nie wymienią.
@bm31: No mówię - możliwe. Aczkolwiek sprawdzałem kilka VINów i nie wszedł żaden z czteroramienną, na forach też wszyscy się chwalą tylko tymi okrągłymi poduszkami.
@bm31: Potwierdzam, mam czteroramienną w niemczech była pierwsza akcja - sprawdzenie, a w Polsce podjechałem i ją już wymienili tak samo jak chyba poduszkę pasażera. Przegląd też mi zrobiono z czego byłem bardzo zadowolony, bo dowiedziałem się co mi tak piszczy na dziurach :P