Wpis z mikrobloga

  • 2
#fut #fifa18

Pare pytań od trzydniowego nooba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Dlaczego czasami cena wywoławcza to np. 700, nie ma żadnych bieżących ofert a mimo to nie mogę licytować za mniej niż 1300?
2. Jak najłatwiej się farmi kasę na początek? Squad battles opłaca się robić?
3. Żeby mieć dobre zgranie wystarczy żeby byli tej samej narodowości a jeszcze lepiej z tej samej ligii?
4. Jaka liga obecnie daje największe możliwości? Na początku wybrałem Niemców i coś tam było napisane że od nich będę miał zwiększony drop z paczek. Jednak zacząłem w hiszpańską ligę iść, warto czy jednak lepiej coś zmienić zanim zainwestuje więcej kasy w zawodników?
5. Moi piłkarze strasznie szybko tracą siły, pod koniec meczu już napastnicy nie mają nic staminy pomimo że kondycję przed meczem mają okolo 70. Jakieś rady?
6. Mam wrażenie że moi piłkarze są jacyś ospali. Pomocnik ma piłkę a napastnik zamiast biec do przodu to stoi jak ciołek i dopiero po jakimś czasie wychodzi na pozycję. Da się to jakoś zmienić?
7. Są jakieś listy których piłkarzy bezwzględnie warto kupić na początek?

Z góry dzięki Mireczki za pomoc ()
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RYSZKRE8888: "Patrzcie jaki ze mnie król handlu, tutaj macie moje metody, ja na tym zarobiłem 10kk". A za chwilę "c--j k---a konto od coinsellera" xD A no i bym zapomniał, największy rak sceny Fify - karty przedpłacone. Dzieci się naoglądają filmów z paczkami, tu mój idol reklamuje takie karty, mama ja to muszę mieć. I p------------ą prawdziwy hajs na gry. On ma z takiej współpracy profity, szkoda że wykorzystując naiwność
  • Odpowiedz
@Kroos123

Da sie faktycznie zarobic tyle. Ja znam dwie osoby ktore zarabiaja bez zadnych kart przedplaconych. Jeden mial w 17 20mln a drugi 14. Oni maja obecnie 6 i 3 mln. Na tym etapie gry po prostu nie da sie zarobic na tyle by miec na calycsklad najpotezniejszych ikon. No chyba ze sie trafi na starcie jakas karte za co najmniej 3mln to wtedy mozna to latwo pomnozyc
  • Odpowiedz
@Kroos123: @RYSZKRE8888:

Dzięki za odpowiedzi Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To na start spróbuję zrobić taki squad jak dał @Kroos123 . Pojawiły mi się jeszcze pytania:

1. Czy kondycja odnawia się sama po jakimś czasie? Powiedzmy że 24h nie będę grać, to czy kondycja się chociaż trochę/całkiem poprawi?
2. Co do coinsów z katalogu to chodzi o to pod przyciskiem R3? (#ps4 here) Tam strasznie mało tego jest bo to zależy od poziomu a mam dopiero chyba 5, jak najłatwiej się wbija
  • Odpowiedz
@Rst00 na pytania już Ci odpowiedziano, jeżeli mam coś radzić, również jako początkujący gracz (start w styczniu), to nie graj angielską ligą, staniesz się kolejnym nudnym skopiowanym skladem. 80% drużyn składa się z Jesusa, Martiala czy innego Bakayoko. Niemiecka lub włoska są ciekawe i zawsze można jakiegoś Polaka rodaka dokomponować :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qdlatyxes na razie chyba zrobię taki skład jak zalinkowano wyżej ale jednocześnie będę na zmianę grać swoim la liga. Mam 81 overalla, 100 zgrania i gra mi się tym na razie dobrze :) tylko trochę mnie kondycja boli więc stąd będę właśnie grać na zmianę składami. Na razie nie mam zbytnio funduszy na inną zabawę bo już kupiłem z 8 piłkarzy do tego składu zalinkowanego.
  • Odpowiedz
@Rst00 mnie się nie chciało zmieniać, trudno wtedy dobrze poznać swoją drużynę. Na początek możesz trochę zarobić kupując srebrnych po 150 i wystawiając ich za 300-400. Zrób sbc zaawansowane, ale staraj się nie kupować piłkarzy.
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: @Rst00: na początek angielski liga jest idealna, bo tanie karty są bardzo OP. Nie zbudujesz w takich pieniądzach składu z innej ligi, który byłby choćby w 50% tak dobry jak Martiale i Jesusy. Wraz ze wzrostem budżetu można myśleć o innych ligach, na początku nie ma to sensu.

Co do pytań @Rst00:

1. Nie, kondycja odnawia się tylko po użyciu karty kondycji lub gdy grasz
  • Odpowiedz
@Kroos123 sami gracze pompują tę ligę. Wszyscy nią grają, więc ea daje grajkom z PL nierealne ratingi. Mimo to spokojnie można zbudować fajne, tanie składy z innych lig. Sbc zaawansowane są opłacalne, szczególnie, jak się nie kupuje całych rozwiązań. Ligowe w większości nie. W SB wystarczy wygrać jeden mecz dziennie na klasie światowej, by wbić zloto. Zawsze w czwórce znajduje się przynajmniej jeden skład bez zgrania, z którym łatwo wygrać. Do
  • Odpowiedz