Wpis z mikrobloga

#fut #fifa18

Pare pytań od trzydniowego nooba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Dlaczego czasami cena wywoławcza to np. 700, nie ma żadnych bieżących ofert a mimo to nie mogę licytować za mniej niż 1300?
2. Jak najłatwiej się farmi kasę na początek? Squad battles opłaca się robić?
3. Żeby mieć dobre zgranie wystarczy żeby byli tej samej narodowości a jeszcze lepiej z tej samej ligii?
4. Jaka liga obecnie daje największe możliwości? Na początku wybrałem Niemców i coś tam było napisane że od nich będę miał zwiększony drop z paczek. Jednak zacząłem w hiszpańską ligę iść, warto czy jednak lepiej coś zmienić zanim zainwestuje więcej kasy w zawodników?
5. Moi piłkarze strasznie szybko tracą siły, pod koniec meczu już napastnicy nie mają nic staminy pomimo że kondycję przed meczem mają okolo 70. Jakieś rady?
6. Mam wrażenie że moi piłkarze są jacyś ospali. Pomocnik ma piłkę a napastnik zamiast biec do przodu to stoi jak ciołek i dopiero po jakimś czasie wychodzi na pozycję. Da się to jakoś zmienić?
7. Są jakieś listy których piłkarzy bezwzględnie warto kupić na początek?

Z góry dzięki Mireczki za pomoc ()
  • 34
@Rst00: 1. Ktoś wcześniej zalicytował, czasem czy to web app czy sama gra nie pokazują od razu tego, dopiero przy próbie złożenia Twojej oferty
2. Coinsy z katalogu, handel
3. Słabe połączenie - ta sama liga lub narodowość, dobre - ta sama liga i narodowość lub ten sam klub, najlepsze - ta sama narodowość i klub
4. Imho najlepszy stosunek ceny do jakości daje Serie A, ale na początek chyba szedłbym
@Rst00
1 ( _)
2 squad battles, katalog to u gory po prawej stronie mozesz miec wiecej monet za mecz. Jesli chceez zarabiac na powaznie to polecam kanal Kartomania i tam sa odcinki "handluj z tym" Obejrz na poczatku te o zarabianiu na srebrnych kartach
3 sredniezgranie ta sama liga lub narodowosc . Dobre zgranie ten sam klub lub ta sama liga lub narodowosc
4 liga angielska
5 lepsi
@Kroos123: o tak przy okazji sie podłącze do pytań, bo widzę ktoś obeznany odpowiada :D. Ma sens 'snajpienie' na apce czy ona tak zamula, że i tak mało się wysnajpi w porównaniu do robienia tego na konsoli? Bo tak dzisiaj z rana polowałem na jedną kartę to przez konsole pokazywało się ich więcej i jakoś wydaję mi się, że lepszą miałem skuteczność, a po paru minutach przeszedłem na telefon i już
@Rst00: co do punktów kolegi @RYSZKRE8888:

2. Olej tych wszystkich śmiesznych youtuberków, po ich filmach dana metoda zarobku praktycznie przestaje działać, bo wszyscy nagle się na nią rzucają. W momencie gdy oni wypuszczają jakiś cudowny sposób to są sami obkupieni w dane karty i śmieją się z frajerów którzy teraz od nich je skupują po zawyżonych cenach
5. Przy 70 staminy na początku meczu to nie ma żadnego znaczenie, po
@Kroos123

Jak on jest jeszcze poczatkujacym biednym graczem to nie ma hajsu na kondycje co mecz.

Co do tych z YT uwazam ze cala polska scena fify to jeden wielki szajs oprocz Dommanu.

Jego filmy sa bardzo 'edukacyjne' jesli chodzi o fife i wiele mi daly. Dzieki jego metodom mam na koncie 1mln monet. Zarabialem najpierw na srebrach a teraz na waznych meczach i informach.
@RYSZKRE8888: Dlatego ma zrobić 2 składy żeby nie tracić kasy na kondycję. Nie ma sensu grać zaczynając z 70 kondycji, bo można się tylko zniechęcić jak nic nie będzie przez to wychodziło.

A Dommanu to taki sam rak jak cała reszta, tylko w lepszym opakowaniu. Niektórzy jak widać nadal się na to łapią
@Kroos123

Dlaczego Dommanu jest niby rakiem? Mogłby przecież wziąć przykład z reszry youtuberow fifowych w Polsce i caly czas nagrywac openingi, drafty i inne gowna i mialby znacznie wiecej widzow i hajsu. Zobacz ile sobow ma np. Lachu, PLKD, Jcob. Nawet jednak oni coś sobą mimo wszystko prezentują. A od Dommanu wiecej ma nawet Kamyk :/
@RYSZKRE8888: I właśnie tu łapie takich jak Ty. Hehe patrzcie jaki jestem alternatywny, gardzę draftem itd. Do tego te jego wszystkie sztuczne "śmieszne teksty", które czyta z kartki. Zero jakiejkolwiek naturalności

Te wszystkie testy tanich kart, tanich legend robione pod publiczkę. Przed takim odcinkiem nakupuje kilkanaście sztuk danej karty, poopowiada jaka to nie jest świetna i pyk, coinsy lecą bo dzieciarnia zaraz wykupuje wszystko żeby faktycznie zagrać tym czym gra ich
@Veyn: grali na jakimś evencie na koncie bodajże junajteda, skład wykokszony a bożyszcze dzieciaków krótko mówiąc dostało #!$%@? xD Linku nie mam, musiałbyś poszukać
@Kroos123

Masz link to pokaz bo chetnie obejrze

Piszesz ze recenzjuje karty. A co ma innego robic. Co do tych jego zarobkow to zobacz ze ostatnio dał recenzje skaldu za ponad 30 mln wiec watpie by cieszyl sie zarobkiem ok. 10% wartosci karty. Bo te o tyle wlasnie drozeja gdyby je sprzedwal po recenzji.
@Kroos123
Wiem ze to nie jego ale jesli myslisz ze ma kanal na YT tylko po to by zarabiac po kilka tysiecy na karcie po jej recenzji a nastepnie bawic sie drogim skladem to jest to bezswnsowne bowiem moze takimi kartami grac na korcie tego Oskarka( nie mam pijecia kto to bo nie przypominam sobie by mowil od kogo ma konto)
@Kroos123

Ok. Moze nie jest mistrzem swiata ale, nie o to chodzi. Jego recenzje sa fajne i tyle. A to ze ma konto od coinsolera to wg mnie nic zlego bo mam okazje zobaczyc recenzje wielu pilkarzy na ktorych sobie zbieram.