Wpis z mikrobloga

Podobają się wam ludzie innych ras i nacji?
Ja bym nie mogła być z Azjatą, Hindusem, Murzynem, kompletnie mnie fizycznie nie kręcą. Mulaci są często bardzo przystojni więc to jeszcze, jeszcze, ale ogólnie atrakcyjni wydają mi się tylko biali. To #rasizm?
#pytanie #zwiazki #ankieta

Podobają się wam ludzie innych ras i nacji?

  • Tak - jestem kobietą 6.2% (10)
  • Nie - jestem kobietą 19.9% (32)
  • Tak - jestem mężczyzną 41.0% (66)
  • Nie - jestem mężczyzną 32.9% (53)

Oddanych głosów: 161

  • 16
@Instynkt: "Hipergamia: dobieranie przez kobietę partnera życiowego o pozycji społecznej wyższej lub co najmniej podobnej do swojej" przecież taki Azja może być wyżej niż ja w hierarchii społecznej a mimo to i tak nie będzie dla mnie atrakcyjny, wizualnie mi po prostu nie gra, zresztą oni dla mnie wyglądają tak samo, a do tego mają dominujący gen więc dzieci z takiego związku nie byłyby do mnie kompletnie podobne.
@Marikari: Zajebiście podobają mi się Norweżki. Po prostu mój ideał piękna.
Całkiem ładne są Hiszpanki i Włoszki, do tego świetnie się z nimi bawi.
Azjatki i Murzynki mi się nie podobają, podobnie jak typ negroidalny oraz jemu podobne.
Reszta jest neutralna.
@Marikari: azjaci - byc moze, ale tylko ci "zolci", bo azjaci poludniowi zupelnie odpadaja. W ogole murzyni, ciapaci, wszyscy w brazowym odcieniu z miejsca sa nieatrakcyjni. Latynosi tez mi sie nie podobja, ale to raczej dlatego, ze wygladaja gejowato. Biali faceci najatrakcyjniejsi. Dodatkowy plus jak maja inny kolor oczu niz brazowy