Wpis z mikrobloga

Zawsze trzeba sobie znaleźć jakieś wytłumaczenie jak przepłaca się dwa czy trzy razy za to samo. Ale jak frajerzy chcą być dymani, to będą i będą sobie usprawiedliwiać swoje dziwne zachowanie :)
  • Odpowiedz
@calka-rekurencyjna: moj przyjaciel od 5 albo i wiecej lat trzyma Le Male w kiblu i mimo, że używa ich średnio 2 razy w miesiącu jak pójdzie gdzies w miasto. Pomimo mojego gadania, że tak nie powinno sie trzymać perfum to dalej wystarczy 2 shoty by odstraszyć wszystko dookoła. Nie wiem więc jakim cudem te perfumy Ci się popsuły.
  • Odpowiedz
Żaden bullshit , miałem w ręce dwa flakony : jeden Sephora , drugi iperfumy. Te z neta wyraźnie słabsza won, dodatkowo czuć było jakiś dodatek Ala mydło , utrzymywanie się zapachu również dużo krótsza. Jeśli myślicie, że można kupić tanie dobre perfumy to się mylicie
  • Odpowiedz
do tego chciałam zauważyć ze na iperfumach często maja starsze produkty(serie bo po opakowaniu widać) które juz dawno wyszły ze sklepów


@calka-rekurencyjna:
Weź mi powiedz gdzie kupię takiego starego La Nuit De L'homme xD
  • Odpowiedz
@dr_love: ja kupuję w Sephorze bo cenie sobie to ze moge wybrać zapach, nie musze latać i tracic czasu zeby najpierw cos powąchać a potem kupic i czekac na kuriera albo łazić po paczkomatach. Wchodze do perfumerii i kupuje co chce i cena mnie nie interesuje czy za flakon zapłące 90zł czy 350zł ale coz moge Ci powiedzieć - biedny bogatego nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@limitless93: nie. Nie mylimy. Ale cieszę się że ludzie dają się dymać w Douglasie, dzięki temu takie sklepy jak iperfumy działają :) a kto zna temat ten się śmieje z tego bełkotu o nieoryginalnych perfumach.
  • Odpowiedz
@pogop: psychologia marketingu, to tak jak z ciuchami, ale takie iperfumy czy perfumy dostepne w internetowym sklepie Empiku, kupimy lekko za 50-70% ceny i sa to te same perfumy. Dla niedowiarków, to jednak polecam pooogladac filmy dokumentalne jak perfumy i znane zapachy były i są tworzone.
  • Odpowiedz