Wpis z mikrobloga

@DomeN: mam obiady w pracy za 10cbpln ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to takie naprawdę srogie zupka, jakiś szwedzki stół kotlety rolady jakieś zmyślne rzeczy i surówki plus kompot. Także na jedzenie wydaje mało
@Maelstrom94: mam 25 lat ... :D odłożone tyle ze mógłbym spokojnie kupić jakieś m3 , tyle ze nie potrzebuje bo mam m5 173m2 na własność :) im więcej masz tym chyba bardziej centusiem się stajesz
@furek1234: mnie już powoli się nudzi. Dobrze ze mam zajebistą pracę, coś czuje ze zaraz szykuje się awans tak w ogóle bo już trochę tam robię i dałbym sobie radę z papierkami. Niby mógłbym sobie kupić coś więcej albo iść dalej ale mam wrażenie ze mnie to już nie jara. W domu mam już wszystko co ułatwia życie, niby auto mógłbym zmienić ale kurde ten merc co mam to jest czołg
Pobierz Maelstrom94 - @furek1234: mnie już powoli się nudzi. Dobrze ze mam zajebistą pracę, c...
źródło: comment_5Aa6v4ByCdXNzuRMELrk2VBGkunGBZ80.jpg
@Maelstrom94: jak się pomyśli o odłożeniu na emeryturę to faktycznie spoko. Ja z różowym utrzymujemy się za jakieś 1800 miesięcznie + czynsz, ale większość reszty odkładam myśląc o tym by koło 50-tki móc odpuścić pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EDIT: czasem coś się w aucie zepsuje, raz na 10 lat warto wymienić. 3 200 wcale nie jest taką super pensją, ale można spokojnie za to żyć
@Leithain: ale ja teraz tez piwnica(nie szlajam się po barach) nawet szlugów nie palę, solo jestem. Ten kraj jest smutny jak kut@s. Wole na weekend pojechać do ostravy. Tam ludzie są bardziej normalni, nie sieją fermentu jak typowy seba.
@Maelstrom94: apetyt rośnie w miarę jedzenia, jeżeli będziesz dalej zwiększał zarobki to za jakiś czas przy 5k będziesz się zastanawiał jak to możliwe, że mieszkasz w tym samym miejscu, jesz to samo, jeździsz tym samym gratem, a nie możesz odłożyć więcej jak dwie stówki
@dzek: musiałbym chyba zacząć palić pieniądze. Nie wiem co bym musiał zrobić żeby zwiększyć koszty stałe typu czynsz/jedzenie. Kawior mi nie smakuje. Wtedy miałbym 3500 do #!$%@? miesięcznie i chyba bym się wtedy pokusił już na E klasę na raty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maelstrom94: nie będę mówił ile zarabiam, ale powiem tyle, że żyję niby jak ostatni biedak, jeżdżę pełnoletnim autem, dywan w pokoju pewnie pamięta przemówienia Hitlera i w ogóle #polskiedomy do bólu, tyle, że kupiłem droższy rower, laptopa, a komórkę mam Xiaomi, ostatnio nawet już żywię się w domu, a nie zamawiam - a wciąż mam tyle samo odłożone, co prawie roku temu, gdy zarabiałem ok 40% mniej.

i chyba w końcu