Wpis z mikrobloga

ja kupiłem już 5 tych laptopów ezbook 3 pro. Od razu jak dostałem zainstalowałem windows 10 PL 64 bit. Oczywiście najpierw sprawdziłem czy licencja jest aktywna (co ciekawe w laptopach musiałem aktywowac windowsa a w 3 był juz aktywny. Radze reinstalowac windows bo tak jak ktos wyżej napisał to co jest tam fabrycznie zainstalowane zajumie około 30 GB. Po reinstalacji jakieś 8 GB. Teraz chyba zakupie SSD KingSpec 256 GB by spóbować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZalozKontoNaWykopEl: m8, mój przyszedł był uszkodzony i odesłałem. Ogólnie odpuściłem lapki z Chin, I chyba dobrze zrobiłem bo ci co sobie zostawili to koniec końców i tak mieli problem, śmierć baterii, nie włączając się wgl sprzęt itp.
Jak twój działa to go sprzedaj czym prędzej i kup coś krajowego.
Taka dobra rada na nowy rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZalozKontoNaWykopEl: musiałeś nie musiałeś, mnie to na tyle #!$%@?ło że było nie do przyjęcia. Koniec końców cieszę się że pozbyłem się go bo tak jak pisałem, któryś Mirek tu co równo ze mną kupował, miał uszkodzony jeden klawisz ale sobie zostawił I koniec końców po nie całym pół roku mu umarł. Te laptopy to strasznie zawodny sprzęt. Jeszcze do tego dysk wbudowany i tak naprawdę jak umrze to nie masz jak
@Kyniolus73 Zauwazasz jakies roznice miedzy v5 a v6? Jesli chodzi o postawienie windowsa to nie ma zadnych problemow? Tzn bootuje z pendrive i potem sterowniki same sie sciaga przez windows update czy trzeba coś ręcznie robić?
Ja kupiłem swojego ale wysła za tydzień dopiero...