Wpis z mikrobloga

@kndmichal sprawa nie jest taka prosta, nie każdy dysk będzie działać z 3 pro. Nim coś zamówisz a zwłaszcza king Dian to lepiej pierw przeczytaj na forum wątki dotyczące 3 pro. Forum na techtablets.com
Raczej będzie ok KingSpec 256gb, 128 nie koniecznie ale to też zależy jaką wersję masz.
Rozumiem że go masz, mi ledwo co doszedł, jakie są twoje wrażenia?
@kndmichal
Strona jumpera nic nie mówi na temat największej pojemności.
Co do wersji: włączając go wciskasz del żeby wejść do bios i tam masz datę i wersję biosu (patrz obrazek) jak mi to podasz to ci powiem jaką masz wersję.
Ludzie pisali że kingdian im nie chciał działać, dlatego ci doradzałem. Dwie osoby z forum założyły 256 od KingSpec i im działa jedna pisała że miała problem ze 128 KingSpec. Więc tam
PaulStone - @kndmichal
Strona jumpera nic nie mówi na temat największej pojemności. 
...

źródło: comment_kY653nYls2I0SQj0ZPmh75kYiTKuY6O4.jpg

Pobierz
@labik126 to nie wiedziałem, faktycznie nie da się na fabrycznym biosie V5 dołożyć m2 i na nim postawić systemu a z wbudowanego emmc zrobić sobie dysk na ewentualne dane czy trollujesz?
No witam. Ja też planuję dziś kupić tego laptopa swojej żonie, która uparła się na smukłe 13,3 cala, żeby wygodnie jej było wozić komputer na konferencje po świecie. Ludzie chwalą sobie tego EZbooka, więc miałem już wczoraj zamawiać, ale jak to ja wczytałem się głębiej w informacje i wychodzą trochę kwiatki o problemach z klawiaturą w niektórych modelach, niekompatybilnych dyskach ssd i teraz jeszcze czytam o migającym podświetleniu :D Sam już nie
@PaulStone: jeśli masz V4 albo V5 to sam sprawdź, mam te i te i nie idzie odpalić paczki hirens'a i instalatora Windows z pendrive'a. Do tego zablokowane opcje ze zwiększaniem max TDP oraz przyspieszaniem eMMC Sandiska
@labik126 o zablokowany biosie wiem, zablokowane grzebanie z TDP I emmc wiem ale nie wiedziałem że nie da się bootowania zmienić. Nie mam pewności czy tak jest bo o ile dobrze kojarzę to na forum ktoś pisał że bez zmiany biosu Windowsa na m2 przeniósł. Ale nie jestem pewny.
@wcfilmowe: Ja na razie testuję - nówka sztuka. Windows'a wyrzuciłem i zainstalowałem Xubuntu. Wszystko działa cacy bez kombinowania. Nie zauważyłem żadnych problemów z podświetleniem, klawiaturą czy touchpad'em. EMMC jest na tyle szybkie że nie warto kombinować z dokładaniem m2 chyba że potrzebujesz więcej miejsca. Z tego co widziałem jak był windows było ponad 40 GB wolnego więc spoko.