Wpis z mikrobloga

Jakieś pół godziny temu babka wydała mi 50 złotych za dużo, sam byłem roztargniony i nie zauważyłem.

Przed chwilą się zorientowałem i byłem oddać. Pewnie według niektórych będę frajerem, ale ja uważam że uczciwość popłaca.
  • 50
  • Odpowiedz
@kiera1: ostatnio babka wydała mi paragon po zakupach i przymierza się do obsługi kolejnej osoby, bo myślała, że zapłaciłem gotówką, ale upomniałem się, że nie zapłaciłem jeszcze, bo chciałem płacić kartą.

Zakupach... pączki sobie kupiłem, takie zajebiste (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Takie #truestory #coolstory
Będąc raz w tesco kupiłem Xboxa 360 z 2 grami (forza na 2 płytach i Alan Wake) za 800 zł. W domu okazało się, że pierwsza płyta forzy ma jakieś przebarwienie i Xbox jej nie czyta, więc postanowiłem udac się do sklepu i spróbować ją jakoś zareklamować/wymienić. Babka (chyba menadżer) wziela odemnie pudelko z grą i paragon, potwierdzila że jest przebarwienie i poszłą szukać innej
  • Odpowiedz
@kiera1: ja zauważyłem, że babka za internet na fakturach na kolejne pół roku policzyła mi 35zl zamiast 40zl. Napisałem maila, w odpowiedzi dostałem poprawione faktury, bez słowa komentarza :(
  • Odpowiedz
@kiera1: Będąc w Zakopanem na rachunku miałem o jedno piwo za mało. Płacąc rachunek dałem kelnerce (oczywiście nie licząc napiwku) odpowiednio więcej mówiąc "Zapomniała mi pani dobić któregoś z piw, tutaj pieniądze za nie, a co pani z tym zrobi, to już pani sprawa" - jeszcze nie widziałem tak zaskoczonej miny nigdy xD jak komukolwiek to opowiadam to też robią wielkie oczy.
  • Odpowiedz