Wpis z mikrobloga

Jakieś pół godziny temu babka wydała mi 50 złotych za dużo, sam byłem roztargniony i nie zauważyłem.

Przed chwilą się zorientowałem i byłem oddać. Pewnie według niektórych będę frajerem, ale ja uważam że uczciwość popłaca.
  • 50
  • Odpowiedz
@kiera1: według mnie słusznie zrobiłeś. Ty ogólnie nie jesteś stratny na tej kwocie bo co jak co należała do sklepu, a dodatkowo gdybyś tylko to zostawił dla siebie braki pokryłaby Pani z własnej kieszeni
  • Odpowiedz
Pewnie według niektórych będę frajerem


@kiera1: tak się zastanawiam, był na wypoku kiedykolwiek taki komentarz? Pewnie patola z blokowisk mogłaby tak powiedzieć, ale się nie spotkałem nigdy.
  • Odpowiedz
@kiera1: To nie frajerskość ale zwykła uczciwość i nie bycie pieprzonym złodziejem. Ja ostatnio zauważyłem, że na kasie nie nabito mi wszystkiego i zwróciłem uwagę kasjerce na to.
  • Odpowiedz
@kiera1: moja znajoma kiedyś chwilę po wyjściu klienta ze sklepu zorientowała się że wydała mu za dużo reszty, pod koniec dnia kiedy przeliczyła już kasę była pewna że dwa banknoty jej się skleiły, więc zapamiętała tego klienta i wie że jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@kiera1: Miałam taką samą sytuację jako dzieciak, dokładnie 50 zł. Zorientowałam się w drodze do domu i się wróciłam, żeby zwrócić. Jak mój ojciec zgubił telefon jakoś rok temu, to znalazca też oddał. Tatulo cofnął się do domu i przyniósł mu połóweczkę z barku ( ͡° ͜ʖ ͡°). O i ojciec jeszcze kiedyś zgubił dowód, to kobieta wysłała mu pocztą. Odesłał jej czekoladki. Wolę wierzyć, że
  • Odpowiedz
@kiera1: Panie sędzio, teraz to już za późno na skruchę. Poza tym już pana koledzy uniewinnili przecież...
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
(sorry, nie mogłem się powstrzymać. Dobrze zrobiłeś)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiera1: taka naturalna ludzka reakcja powinna być czymś normalnym, a jest czymś czym można się chwalić w mediach społecznościowych( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bez ofensywy dla Ciebie kiera, szanuje zachowanie, pisze o ogólnej sytuacji
  • Odpowiedz
Pewnie według niektórych będę frajerem, ale ja uważam że uczciwość popłaca.


@kiera1: miałem kilka razy taką akcje ale nie wpadłem żeby lecieć z tym na mikroblog

Jeszcze tekst o frajerze w stylu ładnej laski piszącej "jestem taka brzydka" zeby wymusić teksty w stylu "ale jesteś śliczna" xD
  • Odpowiedz