Wpis z mikrobloga

mój stary to TEŻ fanatyk wędkarstwa..

Uśmiecham się z tego zawsze kiedy czytam tę pastę..

Wczoraj w wannie uświadomiłam sobie, że mój mirek, Wasz mirek, też jest takim fanatykiem! Obiecałam, że to tu napiszę xD Wpadł do łazienki (ja w środku wieczornego szorowania) i mówi "wychodź szybko, kończ już, musisz coś zobaczyć!! szybko!!" No więc się streszczam, wychodzę ide do pokoju i co?

"Pacz i słuchaj kobieto! Tak pracuje silniczek firmy xx doczepiony do pontonu firmy yy na youtube! "My też tak będziemy pyrkać, fajnie nie? słuchaj jak pracuje, super nieee?"

Nie wbijam haczyków w stopy, nie ślizgam na gumkach na podłodze, jest jakiś plus.

Ale kurna, ostatnie tygodnie jest tylko jeden temat przewodni - ponton i silnik. Obejrzał wszystkie filmiki, posłuchał wszystkich brzmień silniczków do pontonów (kurde już wszystko obejrzałem!), przepytał wszystkich na możliwych forach i wydzwonił każdego dystrybutora w Polsce chyba. Sprawdził w jakim PZW i gdzie mozna na spalinówkach a gdzie tylko na elektryku. Gdzie wykupić pozwolenia na ten rok - jakie kto ma porozumienia, ile trzeba dopłacić. Plany zakupowe zmieniają się z dnia na dzień razem z argumentami dlaczego jednak xx nie a yy to już tak. :D

Wieczorami w łóżku przegląda sklepy z nowymi wędkami, które na bank są niezbędne do dalszego życia, wybór podbieraka to życiowa decyzja jak ślub czy rozwód xD

Czy to tylko mój stary czy Wy też tak mirki? :-)
#wedkarstwo #takaprawda
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ozdoba ja tak mam z butami samochodem i rowerem. Buty to 30 par głównie jest jordany, samochoda silnik ponad 4l. I pali 20/100. A rower to żona nawet świadoma nie jest myśli że oboje mamy seryjne treki :p
  • Odpowiedz
@Rave77: 10000% będzie rozłożony i napompowany w pokoju zaraz po zakupie! xD nie będę się zakładać czy nie będziemy w nim jeść śniadań xD

Ja też z nim wędkuje ale zakupy robi zawsze on bo "on wie najlepiej" co mi potrzeba xD
  • Odpowiedz
  • 1
ostatnio mnie pytała bo mam inne naklejki na amortyzatorze, na szczęście uwierzyła, że to naklejki :) a nie nowy Fox :p
  • Odpowiedz
@slayaa: hahahah kiedyś ja też mało co kojarzyłam co przybywa w domu xD ale po jakimś czasie zaczęłam liczyć wędki xD niestety ja nie rozpoznaje konkretnych modeli po jednym spojrzeniu, musi być wyraźna różnica typu dolnik z korka albo pianki eva xD
  • Odpowiedz
@jalop: no jak ponton i silnik to pewnie okoliczne zbiorniki, Jeziorsko mamy w miarę niedaleko, Sulejów z innej strony. Solina też możliwa ale to wakacyjnie bo mieszkamy w Łodzi a bywamy często na Podkarpaciu, u teściów. Rzeki to Warta pewnie. Stąd te dylematy gdzie, bo wszędzie w sumie daleko, czy elektryk czy spalinówka. Ponton podobno Kalibri był 300, teraz może jednak 330. Dużo pytań bez odpowiedzi ;-)

Gówniana lokalizacja bazowa
  • Odpowiedz
@jalop: zazdraszczam. U teściów są dwie rzeki w odległości 50m, jedna wpada do drugiej, zajebiście, ide porzucać 20 razy dziennie jak sie zachce ;( a tu - dupa blada. Każdy wyjazd to wyprawa na długo i trzeba nie zapomnieć o wszystkim, no i benzyna też swoje kosztuje.
  • Odpowiedz
@Ozdoba: no i ma swoją pasję, którą nikomu krzywdy nie robi a jeżeli jeszcze do tego nie jest Januszem to już w ogóle bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja też jestem taki #!$%@?ęty tylko akurat nie w temacie wędkowania (nigdy nie wędkowałem) i po prostu moja żona czasem puka się w czoło ze śmiechem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz