Wpis z mikrobloga

Ależ była maniana wczoraj przy nagrywaniu ruedy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Strasznie dużo osób po przerwie sesyjnej wpadło, mega zróżnicowany poziom nie pomagał, ale mamy parę próbek - zobaczymy co kieras skleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale o czym to ja dziś chciałem...

Salsa kubańska przez bardzo dużą ilość osób (bywa koło 50) jest fajnym polem do obserwacji zachowań ludzi. Starsi, młodsi, jednakże pi razy oko z jednego pokolenia (kurs tylko dla studentów). Jeszcze przed tym kursem nie byłem świadom jak wiele potrafi zdziałać uśmiech. Nawet jak nie ma zbytnio czasu/skupienia (większość osób, przynajmniej u nas się gubi gadając w tańcu) nawet na small talk to właśnie uśmiech rozprzestrzenia dalej pozytywną falę i co najfajniejsze, ze sprzężeniem zwrotnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) No bo jak tu się nie uśmiechać jak jesteś Ty, urocza partnerka, muzyka i płynie sobie radośnie energia między Wami ()

A jak jest chwila przerwy, można dalej bez spiny small talkować - kolejna wartość dodana do kursu o której już kiedyś wspominałem. Taniec to nie tylko nauka konkretnych ruchów, a też ogromny boost do inteligencji socjalnej i emocjonalnej - to tego brakowało mi najbardziej w mojej erze "nolife'a przed nowotworem".

Dzisiaj przerwa tańcowa, w niedziele nasi prowadzący salsę organizują 4h kurs od zera i pomimo że radzę sobie z obecnym materiałem okej, chce sobie powtórzyć aby sprawdzić czy gdzieś nie rozmieniłem się na drobne. Chce aby ten projekt w moim wykonaniu był możliwie jakościowy a do tego trzeba pracy pracy i jeszcze raz pracy. https://www.youtube.com/watch?v=xOUjIr70XgQ

Dziś chwila oddechu na pozostałe projekty (m.in. uczę się into programowanie Android https://github.com/avrland/DogeTracker_Android ), dobrze dla spokoju ducha mieć tak z jeden dwa wieczory w tygodniu spędzić w domu aby dokończyć niedokończone sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tuxtanczy #kurstanca #taniec #wychodzimyzprzegrywu #motywacja
Pobierz N.....p - Ależ była maniana wczoraj przy nagrywaniu ruedy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)...
źródło: comment_i1AJXJ90RLZQvHPxgvOKqvMmst4GCAxE.jpg
  • 2