Wpis z mikrobloga

@czillaut: ja niepotrzebnie drugą Pajarito dziś zaparzyłem (za wcześnie). A już płakałem że chyba muszę przerwę zrobić bo za dużo pije i nie działa jak kiedyś a tu zonk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@europa: znasz ogolnie cos mocniejszego od pajarito ? na mnie tez juz wszystko dziala bez rewelacji xd tzn pare dni przerwy i generalnie wraca do normy ale te pare dni to wegetacja xD
@czillaut: chyba nie, Pajarito najlepsza (we wszystkich odmianach). Czasem pijam inne z guaraną np. Verde Mate ale trochę za bardzo aromatyczna na dłuższą metę. Jak nie działa to zrób dzień przerwy i idź pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żarty żartami ale kardio na świeżym powietrzu (o ile się da w mieście złapać świeżego powietrza) w połączeniu z dietą daje najlepsze rezultaty.
@dylann:
Miłego siorbania :-}
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@europa:
Coś tym jest, po czasie Yerby aromatyczne się nudzą (Po piciu Verde Mate/Green Mate/Pizca Del Mundo i paru innych), aż człowiek chce wrócić do Yerby suszonej dymem, bez dodatków.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@czillaut:
Możesz Pan dodawać do Yerby guaranę/żeń-szeń, ale polecam się wyspać, jakiś spacer na świeżym powietrzu :-}
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.