Wpis z mikrobloga

@silentpl: Tak. Co to za szosa w tle :D. Prócz tego - niezbyt. Raczej jestem zadowolony ze swojego życia, i chętnie podzielę się jakimiś doświadczeniami, szczególnie, że jesteśmy w podobnym wieku. W sensie około 30.
@Uaephean: Koncept jest taki że robimy panel 2-3 facetów, a młodsi rzucają temat, a my wałkujemy. Narazie sam mogę ogarniać temat ale dobrze byłoby kilka głosów w temacie.

Wilier Izoard XP Triestina. Spisuje się świetnie, tylko piździ na dworze więc sobie odpoczywa przed sezonem.
@silentpl: Każdy jednak dobrze, by był nieco bardziej ogarnięty. Przynajmniej życiowo. Ja tam nigdy nie patrzę na strimy dzieciaków oraz patologii. Po prostu szukam czegoś innego. Pomysł Tatostrema wydaje się dobry.

Sam jeżdzę akurat na scoccie cr1, w pełni karbonie. Choć to tylko w PL. Aktualnie jestem gdzieś na zadupiu europy, i tu używam scotta scale 960. No ale tu mam wieczną pogodę do jazdy, tylko warunki na drodze średnie.
@silentpl: Z oryginalnego została mi sama rama. Cała reszta poszła w carbon. Będzie z 8kg max, choć ostatnio założyłem opony to trekingu, to pewnie kilkaset gr. więcej, co mnie nie zachwyca. No ale rower wtedy jest bardziej uniwersalny.

W dzień mam z 24 stopnie. Ludzie jeżdżą jak wariaci, ale da się przyzwyczaić. Trzeba sobie szukać nieco odosobnionych miejscówek.
Pewnego dnia zamarzyło mi się, by pojechać gdzieś daleko, i trafiłem na maltę.
@Uaephean: Pogoda w PL jest spoko, szczególnie patrząc na nią z perspektywy wysp fish-and-chips.
Miło słyszeć że krajan wraca. My też patrzymy na 2019 jako na rok zmian.
Malta jest tak religijna jak mówią, czy jest tak jak w Polsce że 85% Chrześcijan, 20% praktykujących ?
@silentpl: Wiem, widziałem.
Wiesz - tęskni się jednak za znajomymi, za górami, i za tym wszystkim czego nie ma na obczyźnie.
No a za dziewczyną chyba najbardziej, choć ona ze względu na swoją pracę nie może sobie pozwolić na takie wyjazdy jak ja.
Jest, kościołów jest od zatrzęsienia. Trudno ocenić to z punktu widzenia Maltańczyków - wszyscy których znam są wierzący, chodzą do kościoła.
Ja jestem raczej nie religijny, lecz toleruję,