Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #pytanie #pytaniedoeksperta
Mirki mam problem. W innym PC założyłem chłodzenie Be quiet Dark Rock 3. Od momentu założenia zaczęły pojawiać się problemy z stabilnością. Po dłuższym obciążeniu komputer dostaje freeze'a, 10sec później zanika sygnał obrazu i komp się wyłącza. Próba włączenia kończy się brakiem obrazu i ciągłymi restartami. Po którymś restarcie w końcu startuje, bios informuje o resecie ustawień. System startuje. Sprawdziłem pamięci ram na innych bankach. To samo. Robię memtesta już od prawie godziny i on też nic nie wykazał. Założyłem też wcześniej boxowe chłodzenie, nic nie zmieniło sytuacji. Czy pasta termoprzewodząca też może być przyczyną? Na sockecie nie widać wygiętych pinów. Co jeszcze sprawdzić?
  • 30
  • Odpowiedz
@Zero_Gravity: @leon0xxx: rozebrałem wszystko na czynniki pierwsze. Powypinałem wszystkie przewody, sprawdzałem piny, nałożyłem na nowo pastę i poskładałem wszystko do kupy. Leci już 26min testu OCCT i jak na razie jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak do 2h ten test jeszcze poleci i chyba będzie już na bank stabilnie, co?
  • Odpowiedz