Wpis z mikrobloga

  • 4
Dostałem sms od członka rodziny, który nie odzywa się do mnie nawet na święta, że chciałby się spotkać ze mną i moją narzeczoną. Co prawda nie mam narzeczonej, tylko dziewczynę, ale rozumiem ten slang starszych ludzi. Spoko, nie widziałem go ponad rok, nawet lekko bym się ucieszył, gdybym nie wiedział o co chodzi. Próbuje wcisnąć pakiet prudential komu się da i w drugim smsie dostałem już reklamowe gówno, jaki to jest spadochron i jak on kocha dzieci i wnuki, które już sam ubezpieczył. Ktoś z was z jest agentem tej renomowanej firmy ze 170-letnią tradycją lub korzysta z jej usług? Jestem ciekawy opinii, bo dla mnie temat obcy. #ubezpieczenia #emerytury #prudential #finanse #inwestycje #oszczedzanie
  • 3
  • Odpowiedz
@K_25 normalna firma ubezpieczeniowa na życie jak każda inna. Zawsze możesz posłuchać jakie rozwiązanie Ci zaproponuje a może Ci się spodoba. Najgorzej to być bez żadnego ubezpieczenia i potem robić zbiórki bo nikt się nie spodziewał że można umrzeć lub zachorować :)
  • Odpowiedz
Prudential to jedna z faktycznie najlepszych firm ubezpieczeniowych, przy czym jak nie masz kredytu/dzieci/innych poważnych zobowiązań to po co Ci ubezpieczenie ryzyka śmierci? Ich produkty inwestycyjne nie są inwestycjami- to fajne bezpieczne formy oszczędzania pieniędzy, z gwarancją. Pamiętaj, że tu jak z autami- sprzedawca Mercedesa moze sprzedać tylko tą markę, a może w Audi akurat jest dla Was idealny model?
  • Odpowiedz
Czysta polisa ochronna to dobre rozwiązanie. Czemu czysta? Płacisz składkę i dostajesz ochronę na wypadek śmierci, choroby (leczenie kosztuje, prawda?) albo uszczerbku na zdrowie. Takie auto casco dla człowieka, a nie dla samochodu :)
  • Odpowiedz